• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ۲۷ هزار معلم جدید از مهر امسال در مدارس کشور تدریس می کنند
  کد خبر : 1909204

  ۲۷ هزار معلم جدید از مهر امسال در مدارس کشور تدریس می کنند

  – رئیس ستاد پروژه ملی مهر وزارت آموزش و پرورش گفت: از مهر امسال ۲۷ هزار معلم جدید در مدارس کشور تدریس می کنند. علی زرافشان رئیس ستاد پروژه ملی مهر وزارت آموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه این وزارتخانه با اشاره به معلمانی که از مهر ماه وارد مدارس خواهند شد، گفت: امسال…

  – رئیس ستاد پروژه ملی مهر وزارت آموزش و پرورش گفت: از مهر امسال ۲۷ هزار معلم جدید در مدارس کشور تدریس می کنند.

  ۱۹

  علی زرافشان رئیس ستاد پروژه ملی مهر وزارت آموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه این وزارتخانه با اشاره به معلمانی که از مهر ماه وارد مدارس خواهند شد، گفت: امسال با توجه به ورود نخستین دوره فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، ۲۷ هزار معلم جدید به مدارس خواهند آمد.

  وی اضافه کرد: ۲۲ هزار نفر آنها ورودی سال ۱۳۹۱ هستند که پس از گذشت چهار سال دوره‌های آموزشی وارد مدارس خواهند شد و پنج هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی سال گذشته وارد مدارس می‌شوند.

  زرافشان با تأکید بر اینکه برای شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس هیچ‌گونه مشکل خاصی وجود ندارد، اظهار کرد: یکی از محورهای اصلی پروژه‌ مهر «ساماندهی نیروی انسانی» است که مانند روال سال گذشته بخشی از طریق نیروهای رسمی گذشته هستند و این ۲۷ هزار نفر هم به مجموع معلمان اضافه خواهند شد.

  معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در برخی از مناطق و شهرستان‌ها که با کمبود معلم مواجه هستند هم از اضافه تدریس معلمان استفاده خواهد شد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.