• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » کاروان پارالمپیک ایران تهدید به اخراج شد!
  کد خبر : 1909199

  کاروان پارالمپیک ایران تهدید به اخراج شد!

    سعودی‌ها مدعی شدند که ادعاهای کذب آنها علیه ایران مبنی بر شعارهای تحریک آمیز و سیاسی کاروان پارالمپیک ایران جواب داده است و کاروان ایران تهدید به اخراج شده است. به گزارش ایران ویج، پس از شیطنت‌ها و شلوغ بازی‌های عربستان و امارات بر سر تصویر نقشه ایران و نام «خلیج فارس» که در…

   ایران تهدید به اخراج شد

   

  سعودی‌ها مدعی شدند که ادعاهای کذب آنها علیه ایران مبنی بر شعارهای تحریک آمیز و سیاسی کاروان پارالمپیک ایران جواب داده است و کاروان ایران تهدید به اخراج شده است.
  به گزارش ایران ویج، پس از شیطنت‌ها و شلوغ بازی‌های عربستان و امارات بر سر تصویر نقشه ایران و نام «خلیج فارس» که در البسه کاروان پارالمپیک کشورمان نقش بسته بود به نظر می رسد با ادعاهای کذب خود به مسئولان برگزاری پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ تاثیر گذاشتند.

  بر این اساس روزنامه الریاضیه عربستان در چاپ امروز خود مدعی شد که کاروان پارالمپیک ایران به خاطر طرح البسه ورزشکاران، شعارهای تحریک آمیز و درج نام «خلیج فارس» از سوی کمیته برگزاری پارالمپیک تهدید به اخراج شده است.

  به گزارش خبرگزاری فارس، این حساسیت سعودی‌ها به نقشه ایران هنوز مشخص نیست زیرا آنها مدعی هستند که این نقشه برخی از خاک عربستان و برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس در بر دارد ولی هیچ کدام از مسئولان ما هنوز اظهار نظری درباره این نقشه نکردند.

  نام کاروان پارالمپیک کشورمان در این دوره به نام « شهداء منا» نامگذاری شده است. این نامگذاری به خاطر به تدبیری سعودی‌ها در مراسم حج سال گذشته بود که بسیاری از هموطنان ما در این حادثه جان خود را از دست دادند و این نامگذاری باعث شده خشم حکام بی تدبیر آل سعود در بیاید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.