• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » سهم هر یارانه‌بگیر از یارانه‌ها، سه میلیون و ۴۵۸ هزار تومان
  کد خبر : 1909161

  سهم هر یارانه‌بگیر از یارانه‌ها، سه میلیون و ۴۵۸ هزار تومان

  شصت و هفتمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ پنجشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که بر این اساس دریافتی هر یارانه بگیر از ابتدای اجرای این طرح تا کنون به سه میلیون و ۴۵۸ هزار تومان رسید. شصت و هفتمین مرحله یارانه نقدی شهریور ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز پنجشنبه به حساب سرپرستان…

  ۱۱۱۸۰۹۳۶
  شصت و هفتمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ پنجشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که بر این اساس دریافتی هر یارانه بگیر از ابتدای اجرای این طرح تا کنون به سه میلیون و ۴۵۸ هزار تومان رسید.

  شصت و هفتمین مرحله یارانه نقدی شهریور ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز پنجشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد و از همان ساعت قابل برداشت است.

   

  مبلغ یارانه همانند ماه های گذشته به ازاء هر نفر ۴۵۵ هزار ریال واریز است.

   

  یارانه بگیران از ابتدای اجرای این طرح تا مرداد ماه سال جاری سه میلیون و سه هزار تومان یارانه دریافت کرده بودند که این رقم با واریز شب گذشته به سه میلیون و ۴۵۸ هزار تومان افزایش یافت.فاز نخست قانون هدفمندی یارانه ها از ۲۸ آذر ۱۳۸۹در دولت نهم کلید خورد.

   

  دولت در سال گذشته حذف ثروتمندان از لیست یارانه بگیران را بر حسب دهک‌های اعلام شده آغاز کرد ضمن اینکه در چهارماه ابتدای ‌سال ٩۵ حدود ٢٠٠‌هزار نفر را از ثروتمندان را از لیست کمک‌های نقدی خط زده است.

   

  البته حذف یارانه ها در تیرماه سال جاری نیز منجر شد تا تعداد معدودی از یارانه بگیران شامل مدیران، مسوولان دولتی و حدود ۵۰ نفر از نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی نیز از لیست یارانه بگیران کنار گذاشته شوند.

   

  مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال ۱۳۹۵کل کشور دولت را مکلف کرد تا با بررسی بانک‌های اطلاعاتی موجود، حدود ۲۴ میلیون نفر از یارانه بگیران را که از اقشار ثروتمند جامعه و بی نیاز هستند، حذف کند و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز بر اساس مصوبه هیات وزیران، مسئول تشخیص نیازمندی خانوار برای دریافت یارانه نقدی است.

   

  دولت با توجه به لزوم بررسی دقیق تر بانک های اطلاعاتی سعی دارد تا کمترین درصد خطا را در حذف یارانه اقشار غیر نیازمند به کار گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.