• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » کائیدی ششمین برنز کاروان پارالمپیک ایران را به ارمغان آورد
  کد خبر : 1909072

  کائیدی ششمین برنز کاروان پارالمپیک ایران را به ارمغان آورد

    ملی پوش پرتاب نیزه کشورمان در کلاس F34 بازی های پارالمپیک ریو به مقام سوم دست یافت. به گزارش ایران ویج، مسابقات پرتاب وزنه کلاس F34 بازی های پارالمپیک ریو بعد از ظهر پنج شنبه در استادیوم المپیک ظهر ریودوژانیرو برگزار شد و محسن کائیدی از ایران با حریفانی از تونس، امارات، قرقیزستان، قطر،…

  ششمین برنز کاروان پارالمپیک ایران

   

  ملی پوش پرتاب نیزه کشورمان در کلاس F34 بازی های پارالمپیک ریو به مقام سوم دست یافت.
  به گزارش ایران ویج، مسابقات پرتاب وزنه کلاس F34 بازی های پارالمپیک ریو بعد از ظهر پنج شنبه در استادیوم المپیک ظهر ریودوژانیرو برگزار شد و محسن کائیدی از ایران با حریفانی از تونس، امارات، قرقیزستان، قطر، چین، کلمبیا (۲ ورزشکار) و مراکش به رقابت پرداخت.

  کائیدی در پرتاب اول خود موفق به ثبت رکورد ۳۳.۴۲ متر شد و در پرتاب های دوم و سومش مرتکب خطا شد.

  ملی‌پوش پرتاب نیزه پارالمپیکی کشورمان در تلاش چهارم خود نیزه را ۳۲.۲۵ متر پرتاب کرد و در پرتاب پنجم و ششم باز هم مرتکب خطا شد.

  به این ترتیب کائیدی با رکورد ۳۳.۴۲ متر در رده سوم ایستاد و به مدال برنز بسنده کرد تا ششمین برنز کاروان کشورمان به نام او ثبت شود. در این رقابت مائوریسیو والنسیا از کلمبیا با ۳۶.۶۵ متر قهرمان شد و یان ژانگ وانگ از چین با ۳۴.۱۵ متر به مقام نایب قهرمانی رسید.

  کاروان پارالمپیک کشورمان تاکنون ۷ طلا، ۶ نقره و ۶ برنز کسب کرده است.

  مدال‌های ایران تا روز هشتم به شرح زیر است:

  طلا: ساره جوانمردی (۲ طلا در تیراندازی)، مجید فرزین (وزنه‌برداری)، محمد خالوندی (پرتاب نیزه) و غلامرضا رحیمی (تیراندازی با کمان)، سیامند رحمان (وزنه برداری) و زهرا نعمتی (تیراندازی با کمان)

  نقره: سامان پاکباز (پرتاب وزنه)، علیرضا قلعه‌ناصری (پرتاب دیسک)، نعمتی و رنجبر (میکس ریکرو تیمی)، سجاد محمدیان (پرتاب وزنه) و عبدالله حیدری (پرتاب نیزه) و سجاد نیک پرست (پرتاب نیزه)

  برنز: پیمان نصیری (دوی ۱۵۰۰ متر)، ابراهیم رنجبر (تیراندازی با کمان)، علی صادق زاده (وزنه برداری)، اسدالله عظیمی (پرتاب وزنه) و جواد حردانی (پرتاب نیزه) و محسن کائیدی (پرتاب نیزه)

  پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۸ شهریور ماه با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۵۹ کشور جهان به‌میزبانی شهر ریودوژانیروی برزیل آغاز شده است و تا ۲۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

  کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار در ۱۲ رشته ورزشی در این دوره از بازی‌ها حضور دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.