• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » ابراز رضایت مجید کهترى از عملکرد کمانداران پارالمپیکى
  کد خبر : 1908899

  ابراز رضایت مجید کهترى از عملکرد کمانداران پارالمپیکى

    مسئول انجمن تیراندازى با کمان جانبازان و معلولان ابراز امیدوارى کرد نمایندگان ایران به توفیقات بیشترى در پانزدهمین دوره بازى هاى پارالمپیک دست پیدا کنند. به گزارش ایران ویج، زهرا نعمتى و محدثه کهنسال به مرحله یک هشتم نهایى تیراندازی با کمان ریکرو راه یافته‌اند. مجید کهترى در ارتباط با عملکرد این دو ورزشکار…

  ابراز رضایت مجید کهترى از عملکرد کمانداران

   

  مسئول انجمن تیراندازى با کمان جانبازان و معلولان ابراز امیدوارى کرد نمایندگان ایران به توفیقات بیشترى در پانزدهمین دوره بازى هاى پارالمپیک دست پیدا کنند.
  به گزارش ایران ویج، زهرا نعمتى و محدثه کهنسال به مرحله یک هشتم نهایى تیراندازی با کمان ریکرو راه یافته‌اند.

  مجید کهترى در ارتباط با عملکرد این دو ورزشکار گفت: خدا را شکر که این دو کماندار تا مرحله نیمه نهایى با هم روبرو نخواهند شد. ما پیش از این معمولا ورزشکارانمان را به دلیل رویارویى زودهنگام با هم از دست مى دادیم.

  وى با بیان اینکه هادى نورى و سمیه عباسپور مى توانستند به مدال طلا دست پیدا کنند، گفت: عملکرد تیراندازان ما تا بدین جا از لندن بهتر بوده اما فکر مى‌کنم تیم میکس کامپوند و هادى نورى هم مى‌توانستند دو مدال طلا کسب کنند.

  کهترى در پایان گفت: با فضاى آرامى که بر مجموعه حاکم است ما مى‌توانیم آینده روشنى را براى تیراندازى متصور باشیم. در پاراآسیایى اینچئون از هفت مدال توزیع شده پنج مدال سهم کمانداران ایران بود که شامل چهار طلا و یک برنز مى‌شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.