• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » علت بروز حادثه پتروشیمی مبین مشخص شد
  کد خبر : 1908713

  علت بروز حادثه پتروشیمی مبین مشخص شد

   دلیل بروز حادثه آتش سوزی پتروشیمی مبین آسیب‌دیدگی یکی از ایستگاه‌های فشارشکن به موجب ناخالص بودن گاز ارسالی از پارس جنوبی بود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج، صبح امروز یکی از خطوط انتقال گاز پارس جنوبی به پتروشیمی مبین در فاز ۱ پتروشیمی عسلویه دچار حادثه آتش سوزی شد. هم اکنون تمام واحدهای…

  ۱۳۹۵۰۶۱۵۱۴۳۴۴۳۴۲۷۸۵۷۴۱۱۴

   دلیل بروز حادثه آتش سوزی پتروشیمی مبین آسیب‌دیدگی یکی از ایستگاه‌های فشارشکن به موجب ناخالص بودن گاز ارسالی از پارس جنوبی بود.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج، صبح امروز یکی از خطوط انتقال گاز پارس جنوبی به پتروشیمی مبین در فاز ۱ پتروشیمی عسلویه دچار حادثه آتش سوزی شد.

  هم اکنون تمام واحدهای پتروشیمی واقع شده در منطقه ویژه اقتصادی انرژی عسلویه به دلیل اینکه خوراک یوتیلیتی خود را از واحد مبین دریافت می‌کنند از مدار بهره‌برداری خارج شده اند.

  پیگیری خبرنگار تسنیم حاکی از این است که دلیل بروز این حادثه ناخالص بودن گاز ارسالی از فازهای پارس جنوبی بوده که موجب آسیب رساندن به ایستگاه فشارشکن مسیر شماره ۳ انتقال گاز به پتروشیمی مبین و جریان یافتن گاز با فشار نامتعارف و شکستگی خط لوله بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.