• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » فروش بلیت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ از مرز دو میلیون گذشت
  کد خبر : 1908575

  فروش بلیت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ از مرز دو میلیون گذشت

  مسئولان برگزارکننده بازی‌های پارالمپیک ریو اعلام کردند بیش از ۲ میلیون بلیت برای این بازی‌ها به فروش رفته است. به گزارش ایران ویج و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، فروش بلیت های بازی های پارالمپیک روز چهارشنبه از مرز دو میلیون قطعه گذشت. ورزشکاران و مسئولان برگزاری رقابت ها حضور تماشاگران برزیلی در…

  فروش بلیت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶

  مسئولان برگزارکننده بازی‌های پارالمپیک ریو اعلام کردند بیش از ۲ میلیون بلیت برای این بازی‌ها به فروش رفته است.
  به گزارش ایران ویج و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، فروش بلیت های بازی های پارالمپیک روز چهارشنبه از مرز دو میلیون قطعه گذشت.

  ورزشکاران و مسئولان برگزاری رقابت ها حضور تماشاگران برزیلی در این رقابتها به ویژه مسابقات شنا را ستوده اند. شنبه گذشته تعداد بلیت های فروش رفته این بازی ها به ۱۷۰ هزارتا رسید در حالیکه شلوغ ترین روز بازی های المپیک در تاریخ ۷ اوت ۱۵۷ هزار بلیت فروش رفته بود.

  هفته پیش فروش بلیت های این دوره از رقابت ها از یک میلیون ۷۰۰ هزار قطعه گذشته بود و اکنون ریو پشت سر لندن رکورد پرتماشاگرترین رویداد پارالمپیک تاریخ را در اختیار دارد.

  «کرگ اسپنس»، رئیس رسانه ای کمیته بین المللی پارالمپیک، گفت: فروش دو میلیون بلیت فوق العاده است. این موضوع قابل یادآوری است که در پایان ماه اوت فقط ۲۰۰ هزار قطعه فروش رفته بود و اکنون فروش ۱۰ برابری آن نشان می دهد که چطور مردم از این رقابتها استقبال کرده اند.

  طبق اعلام برگزارکنندگان پراالمپیک ریو، چنانچه فروش بلیت های این رویداد به ۲/۲ میلیون قطعه برسد آنها به اهداف تعیین شده مالی خود دست یافته اند.

  روز سه شنبه ۸۶ هزار بلیت فروش رفت و انتظار می رود که روز چهارشنبه به ۷۹ هزار قطعه برسد. پیش بینی مسئولان برای روز پنجشنبه فروش ۱۲۲ هزار قطعه است.

  برپایه گزارش سایت کمیته بین المللی پارالمپیک، در حال حاضر فقط دو هزار بلیت مراسم اختتامیه روز یکشنبه به فروش نرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.