• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » صائبی: می‌توانیم به سطح اول آسیا و جهان برسیم
  کد خبر : 1908510

  صائبی: می‌توانیم به سطح اول آسیا و جهان برسیم

  مدیر تیم فنی تیم والیبال نشسته بانوان ایران گفت: ملی‌پوشان می‌توانند به سطح اول آسیا و جهان برسند. به گزارش ایران ویج، صحبت های فرید صائبی مدیر تیم فنی تیم والیبال نشسته بانوان ایران پس از بازی با چین گفت: ما امروز با قهرمان جهان و پارالمپیک دوره قبل بازی داشتیم، تیمی که پیش از…

  سطح اول آسیا و جهان

  مدیر تیم فنی تیم والیبال نشسته بانوان ایران گفت: ملی‌پوشان می‌توانند به سطح اول آسیا و جهان برسند.
  به گزارش ایران ویج، صحبت های فرید صائبی مدیر تیم فنی تیم والیبال نشسته بانوان ایران پس از بازی با چین گفت: ما امروز با قهرمان جهان و پارالمپیک دوره قبل بازی داشتیم، تیمی که پیش از این آمریکا را برده بود و برای صدرنشینی می جنگید.

  وی افزود: از عملکرد بچه ها راضی هستم چرا که در طول سه گیم هیچ موقع از جنگندگی آنها کاسته نشد و بازیکنان نشان دادند که در آینده خواهند توانست به سطح اول آسیا و جهان برسند. ما حتی در گیم دوم توانستیم در چند مرحله از حریف پیشی بگیریم اما کم تجربگی امان نداد.هرچند نتیجه بازی به سود چین شد ولی من آنچه توقع داشتم رقم خورد و آن بازی سرسختانه بازیکنانم برابر حریف قدرتمند بود.

  مدیر فنی تیم والیبال نشسته، عنوان کرد: در مورد بازی با هلند باید عنوان کنم که سه بازی قبلی آنها را آنالیز کردیم، امیدوارم بتوانیم با انجام یک بازی خوب دیگر این بار سربلند از میدان خارج شویم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.