• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون » تدارک گروه اندیشه و فرهنگ رادیو ایران برای ماه محرم و صفر
  کد خبر : 1908473

  تدارک گروه اندیشه و فرهنگ رادیو ایران برای ماه محرم و صفر

    یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران گفت: در گروه فرهنگ و اندیشه با توجه به لزوم پرداخت به مقوله فرهنگ وظیفه داریم دو مسئله را با هم پیش ببریم. ابتدا مناسبت های مذهبی، فرهنگی و ملی را در اولویت قرار دادیم که از عید قربان تا عید غدیر ده برنامه خواهیم…

  تدارک گروه اندیشه و فرهنگ رادیو ایران

   

  یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران گفت: در گروه فرهنگ و اندیشه با توجه به لزوم پرداخت به مقوله فرهنگ وظیفه داریم دو مسئله را با هم پیش ببریم. ابتدا مناسبت های مذهبی، فرهنگی و ملی را در اولویت قرار دادیم که از عید قربان تا عید غدیر ده برنامه خواهیم داشت.

  وی ادامه داد: فصل پاییز برنامه های ما رویکرد آرام و با تغییرات همراه خواهید بود. از جمله اینکه برنامه کافه هنر از ساعت ۱۷ به ساعت ۲۰ تغییر پیدا می کند. همچنین برنامه «راه شب» که متعلق به همه گروه های شبکه است، با تغییراتی همراه خواهد بود.

  برای این برنامه با رویکرد تازه، ترانه اختصاصی را با همکاری محسن فرجی (خواننده)، آهنگسازی مجتبی مصری، ترانه شهاب گودرزی و تولید امید رمضانی تدارک دیده ایم. برنامه «راه شب» کاملا تعاملی و مخاطب محور خواهد شد.

  مدیر گروه رادیو ایران در خصوص برنامه های ماه محرم و صفر عنوان کرد: برای ماه محرم و صفر پیش بینی هایی داشتیم. از جمله پخش ۱۳ قسمت مستند پیرغلامان حسینی را خواهیم داشت. گفتگو با شاعر ،محقق، مداحان عاشورایی داریم. در ضمن برنامه دور عاشقان ،بوی سیب و اینجا کربلاست را برای محرم و صفر تدارک دیده ایم.

  گودرزی خاطر نشان کرد: رادیو ایران به موضوعات مهم و کلی که مقام معظم رهبری مطرح می‌کنند، از جمله قاچاق کالا و نفوذ فرهنگی می پردازد. به طور مثال در برنامه کافه هنر به ابزارهای نفوذ فرهنگی و همچنین در حوض نقره فیلم هایی که علیه ایران ساخته شده را بررسی می کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.