• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » نه به تجارت تراریخته؛ به چهار دلیل مهم +‌فیلم
  کد خبر : 1908157

  نه به تجارت تراریخته؛ به چهار دلیل مهم +‌فیلم

   مدافعان «تجاری‌سازی» محصولات تراریخته، «افزایش عملکرد محصول» (پرمحصولی) را دلیل اصلی الزام کشور برای کشت و واردات این محصولات می‌دانند. فیلم زیر نشان می‌دهد این مزیت مختصر در برابر اشکالات جدی این محصولات، بسیار کوچک است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج ، مناقشه درخصوص محصولات دستکاری شده ژنتیکی (تراریخته) بالا گرفته است. به‌گونه…

  ۱۳۹۵۰۶۰۶۱۰۱۶۴۶۲۲۹۸۴۸۵۴۲۴-png

   مدافعان «تجاری‌سازی» محصولات تراریخته، «افزایش عملکرد محصول» (پرمحصولی) را دلیل اصلی الزام کشور برای کشت و واردات این محصولات می‌دانند. فیلم زیر نشان می‌دهد این مزیت مختصر در برابر اشکالات جدی این محصولات، بسیار کوچک است.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج ، مناقشه درخصوص محصولات دستکاری شده ژنتیکی (تراریخته) بالا گرفته است. به‌گونه ای که حتی علمای قم نیز روی این مسئله حساس شده اند؛ و احتمال صدور فتوا در آینده نزدیک بسیار بالاست. پیش از این یادداشت مبسوطی درخصوص ۴ دلیل انتقادها نسبت به تجاری‌سازی این محصولات منتشر شد. در این یادداشت توضیح داده شد که در مورد تراریخته‌ها ما با محصولاتی مواجه هستیم که سلامت آنها برای انسان و سالم بودن آنها برای محیط زیست هنوز جای تردید دارد؛ ضمن اینکه از مشکلات جدی امنیتی در این حوزه نیز باید واهمه داشت؛ و از همه مهمتر نیازی به کشت این محصولات در کشور وجود ندارد. فیلم دلایل مخالفت با این محصولات را در زیر ببینید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.