• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » پرداخت تسهیلات ۸ هزار میلیارد ریالی به دانشجویان دانشگاه آزاد
  کد خبر : 1908094

  پرداخت تسهیلات ۸ هزار میلیارد ریالی به دانشجویان دانشگاه آزاد

  مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد از پرداخت بیش از ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه در دو سال اخیر خبر داد. فرید ذاکر مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه دانشگاه آزاد در دو سال اخیر بیش از ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات دانشجویی از…

  مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد از پرداخت بیش از ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه در دو سال اخیر خبر داد.

  ۲۰

  فرید ذاکر مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه دانشگاه آزاد در دو سال اخیر بیش از ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات دانشجویی از محل منابع صندوق رفاه دانشگاه به دانشجویان پرداخته است، گفت: ۷ نوع وام مختلف به دانشجویان دانشگاه آزاد پرداخت می‌شود، وام‌های مسکن ضروری، کوتاه‌مدت، میان‌مدت، بلندمدت، قرض‌الحسنه تحصیل و وام ازدواج از محل منابع صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد و همچنین وام شهریه از منابع صندوق رفاه وزارت علوم به دانشجویان دانشگاه آزاد پرداخت می‌شود.

  وی افزود: براین اساس دانشگاه آزاد در دو سال گذشته در مجموع بیش از ۸ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار دانشجویان دانشگاه قرار داده است.

  ذاکر ادامه داد: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به صندوق رفاه واحدها و مراکز آموزشی محل تحصیل خود یا از طریق سامانه دانشگاه برای ثبت درخواست و بهره‌مندی از تسهیلات صندوق رفاه تا ۵۰ درصد مبلغ شهریه و سایر تسهیلات اعطایی صندوق رفاه براساس مقررات اقدام کنند.

  * انواع تسهیلات صندوق رفاه دانشگاه آزاد

  مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد با تاکید براینکه تمام تلاش این دانشگاه این است که دانشجویان با کمترین بروکراسی اداری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانند از تسهیلات متنوعی این صندوق استفاده کرد و بدون هیچ دغدغه‌ای مسیر تعالی و پیشرفت را طی کنند، گفت: بر این اساس افزایش تعداد و مبلغ وام‌های دانشگاه آزاد از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه‌ آزاد است که پیگیر تحقق این امر هستیم.

  وی با اشاره به وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی دانشگاه آزاد اظهار داشت: این دانشگاه در دوره‌ای برای حمایت از جوانان و ترویج سنت ازدواج وام ۱۰ میلیون تومانی برای دانشجویان در نظر گرفتند. این وام با تفاهم‌نامه‌های منعقدشده با بانک‌های عامل برای اعطای تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج دانشجویی به تعداد ۱۲ هزار نفر و به ارزش بیش از ۱۲۰۰ میلیارد ریال پرداخت شد.

  * افزایش سقف بیمه حوادث دانشجویی دانشجویان دانشگاه آزاد

  مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به افزایش سقف بیمه حوادث دانشجویی در این دانشگاه گفت: با افزایش سقف بیمه حوادث دانشجویی، تامین خسارت منجر به فوت و نقص عضو از ۶ میلیون به ۲۰ میلیون تومان و تامین خسارات درمانی از ۱.۲ میلیون به ۵ میلیون تومان افزایش داشته که رشد بیش از ۳۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

  ذاکر اضافه کرد: هیچ پرونده‌ای برای دریافت خسارات دانشجویان در لیست انتظار نیست و تمام پرونده‌های دانشجویان برای تامین خسارات حوادث به روزرسانی شده‌ است.

  * پرداخت بیش از ۱۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و پروژه‌های عمرانی دانشگاه

  ذاکر با اشاره به تسهیلات بانک ملی به اعضای هیات علمی کارکنان، دانشجویان و پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد عنوان کرد: با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد و بانک ملی ایران تاکنون بیش از ۱۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد ارائه شده است.

  وی افزود: همچنین از محل منابع داخلی به دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سال تحصیلی ۹۳ و ۹۴ بیش از ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب کمک‌هزینه تحصیلی ازدواج، وام ضروری، وام مسکن و شهریه پرداخت شده است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.