• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » ثوابی که کشاورز روستایی را کباب کرد
  کد خبر : 1907981

  ثوابی که کشاورز روستایی را کباب کرد

  کشاورز روستایی که با هدف متواری کردن یک گراز از مزرعه اقدام به شلیک گلوله کرده بود در خطای محض مرتکب قتل کارگر نوجوان مشغول به کار در آن زمین شد. فروردین ماه سال جاری بود که «حبیب ت» ۴۱ ساله که وظیفه آبرسانی به محصولات کشاورزی یک زمین چند هکتاری را برعهده داشت با…

  کشاورز روستایی که با هدف متواری کردن یک گراز از مزرعه اقدام به شلیک گلوله کرده بود در خطای محض مرتکب قتل کارگر نوجوان مشغول به کار در آن زمین شد.

  ۵
  فروردین ماه سال جاری بود که «حبیب ت» ۴۱ ساله که وظیفه آبرسانی به محصولات کشاورزی یک زمین چند هکتاری را برعهده داشت با هدف فراری دادن یک گراز از مزرعه اقدام به شلیک گلوله‌ای به سمت این حیوان می‌کند اما گلوله رها شده از کنار حیوان عبور کرده و ۶۰ متر آن طرف‌تر به پهلوی کارگر نوجوانی اصابت می‌کند که در حال کار در زمین بود.
  با صدای ناله شخص مجروح هر چند اهالی روستا تلاش می‌کنند نوجوان مجروح را سریع به اولین مرکز درمانی برسانند اما براساس گواهی پزشکی قانونی خون‌ریزی داخلی ایجاد شده به دلیل پارگی احشا و عروق شکمی آنقدر زیاد بوده که ساعاتی پس از بستری شدن این نوجوان جان خود را از دست می‌دهد.
  پس از این اتفاق «حبیب ت» که صاحب ۲ فرزند دختر است به جرم قتل غیرعمد در ۸ فروردین‌ماه سال ۹۵ به زندان گرگان می‌رود.
  مبلغ کل بدهی ۱۹۰ میلیون تومان است که از این مبلغ ۵۷ میلیون تومان اولیای دم گذشت کردند و ۵۲ میلیون تومان را هم ستاد دیه در قالب تسهیلات بدون بهره به وی اعطا کرده است.
  حبیب‌آقا با استناد به مواد ۲۹۲، ۴۴۸ و ۴۶۳ قانون مجازات اسلامی به پرداخت دیه یک نفر مرد مسلمان در حق اولیای دم ظرف ۳ سال از تاریخ وقوع حادثه می‌شود.
  متهم که فاقد هرگونه اموال منقول و غیرمنقول است به دلیل عدم توانایی در پرداخت دیه همچنان در حبس به سر می‌برد.
  نیکوکارانی که تمایل دارند با هر استطاعت مالی در آزادی این فرد نیازمند و آبرومند سهیم شوند می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۹۱۶۰۱۲-۱۵ همیار ستاد دیه در این امر خداپسندانه باشند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.