• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » دست صلحی پور به مدال نرسید/ اشک های وزنه بردار کشورمان بعد از ناکامی
  کد خبر : 1907880

  دست صلحی پور به مدال نرسید/ اشک های وزنه بردار کشورمان بعد از ناکامی

    نماینده دسته ۸۸ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال نشد. به گزارش ایران ویج، مسابقات ششمین روز از بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی از صبح امروز آغاز شد که در رقابت های وزنه برداری، سید حامد صلحی پور در دسته ۸۸ کیلوگرم با ۹…

  اشک های وزنه بردار کشورمان بعد از ناکامی

   

  نماینده دسته ۸۸ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال نشد.
  به گزارش ایران ویج، مسابقات ششمین روز از بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی از صبح امروز آغاز شد که در رقابت های وزنه برداری، سید حامد صلحی پور در دسته ۸۸ کیلوگرم با ۹ وزنه بردار دیگر به رقابت پرداخت که هر ۳ حرکتش خطا اعلام شد و از کسب مدال بازماند.

  صلحی پور در نخستین حرکت در حالی که موفق به مهار وزنه ۲۲۵ کیلوگرمی شده بود، اما داوران با ۲ چراغ قرمز و یک سفید این وزنه را از او قبول نکردند. وی در حرکت دوم هم موفق به مهار این وزنه نشد تا ادامه کار برایش سخت شود.

  این اتفاق در حالی رخ داد که داوران دو حرکت اول (۲۲۴ و ۲۲۶ کیلوگرم) دیگر مدعی این دسته یعنی «جی جانگ یه» از چین را هم خطا اعلام کردند تا وزنه بردارانی که با وزته های به مراتب کمتری شروع کرده بودند در صدر قرار بگیرند.

  صلحی پور برای سومین و آخرین حرکتش بار دیگر وزنه ۲۲۵ کیلوگرمی را انتخاب کرد که این بار هم موفق به مهار این وزنه نشد تا دستش از کسب مدال کوتاه بماند. همین اتفاق برای حریف چینی او هم تکرار شد تا هر دو مدعی این دسته اوت کرده باشند.

  محمد خلف از امارات در این دسته با ۲۲۰ کیلوگرم مدال طلا را بر گردن آویخت. وزنه برداران برزیلی و مغولستانی هم با ۲۱۰ کیلوگرم به ترتیب مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند.

  وزنه برداری کشورمان با شش وزنه بردار در پارالمپیک ریو شرکت کرده است که پیش از این حمزه محمدی در ۶۵ کیلوگرم چهارم شده بود و مجید فرزین در ۸۰ کیلوگرم مدال طلا را برای کشورمان به ارمغان آورده بود.

  عصر امروز نیز از ساعت ۱۶ سامان رضی در دسته ۹۷ کیلو به رقابت با حریفان خواهد پرداخت.

  مدال های ایرن تا روز ششم:

  طلا: ساره جوانمردی (تیراندازی بانوان)، مجید فرزین (وزنه برداری) و محمد خالوندی (پرتاب نیزه)

  نقره: سامان پاکباز (پرتاب وزنه)، علیرضا قلعه ناصری (پرتاب دیسک)، نعمتی و رنجبر (میکس ریکرو تیمی)، سجاد محمدیان (پرتاب وزنه) و عبدالله حیدری (پرتاب نیزه)

  پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۸ شهریور ماه با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۶۲ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است و تا ۲۸ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

  در این دوره از مسابقات بیش از ۴۰۰۰ ورزشکار از ۱۶۰ کشور جهان به مدت ۱۱ روز در ۲۳ رشته ورزشی به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار در ۱۲ رشته ورزشی در این دوره از بازیها حضور دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.