• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » سازمان آب، آب را بر روی هزاران درخت بست
  کد خبر : 1907600

  سازمان آب، آب را بر روی هزاران درخت بست

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان آب، آب را بر روی هزاران درخت در منطقه ۲۲ بسته است و این درختان در معرض نابودی قرار دارند. مجتبی شاکری در تذکرات پیش از دستور دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: هفته آینده معبری را به نام جرج مسیحی…

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان آب، آب را بر روی هزاران درخت در منطقه ۲۲ بسته است و این درختان در معرض نابودی قرار دارند.

  ۳۲
  مجتبی شاکری در تذکرات پیش از دستور دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: هفته آینده معبری را به نام جرج مسیحی که توسط اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید رونمایی می‌شود که در راستای هویت‌سازی شخصیت‌های بزرگ این اقدام صورت گرفته است و این معبر در نزدیکی سفارت لبنان قرار دارد.
  وی افزود: مطالبات شهرداری از دولت باید به سرانجام برسد. دولت‌هایی که بدهکار بودند باید دیون خود را پرداخت کنند و این موضوع دلیل نمی‌شود که سازمان آب، آب را بر روی هزاران درخت منطقه ۲۲ تهران ببندد و این درختان در معرض نابودی قرار بگیرند.
  شاکری درباره پرونده FATF اظهار داشت: شهروندان باید در مسائل مختلف آرامش لازم را داشته باشن.
  عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: مقام معظم رهبری ۱۵ اشکال از قراردادهای نفتی گرفته است و باید به این اشکالات دولت پاسخگو باشد.
  وی گفت: افرای که حقوق‌های نجومی دریافت کردند به قوه قضاییه باید معرفی و برخوردهای لازم انجام شود و دولت باید به این موضوع توجه لازم را داشته باشد.
  شاکری ادامه داد: ۸۷ نفری که در لیست سیاه و تحریم قرار دارند شخصیت‌های برجسته نظام هستند که در دوره تحریم این افراد مردانه ایستادند و اگر آمریکا آنها را تحریم کرده است درست نیست ما هم آنها را در تحریم قرار دهیم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.