• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » وضعیت ادامه تحصیل دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در سایر دانشگاه‌ها
  کد خبر : 1907562

  وضعیت ادامه تحصیل دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در سایر دانشگاه‌ها

  معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان گفت: امکان ادامه تحصیل تمامی دانشجو معلمان در دانشگاه‌های سراسر کشور بدون توجه به سابقه کاری آنها وجود دارد. نعمت اله موسی‌پور معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان  از تحت پوشش قرار گرفتن ورودی‌های جدید این دانشگاه طبق قوانین متعهد‌ین به خدمت خبر داد و گفت: پذیرفته ‌شدگان از ابتدا تعهد خدمت در…

  معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان گفت: امکان ادامه تحصیل تمامی دانشجو معلمان در دانشگاه‌های سراسر کشور بدون توجه به سابقه کاری آنها وجود دارد.

  ۲۸

  نعمت اله موسی‌پور معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان  از تحت پوشش قرار گرفتن ورودی‌های جدید این دانشگاه طبق قوانین متعهد‌ین به خدمت خبر داد و گفت: پذیرفته ‌شدگان از ابتدا تعهد خدمت در آموزش و پرورش را دارند و در مقابل از مستمری مربوط به کا‌رآموزی برخوردار می‌شوند.

  وی با بیان اینکه حداکثر ۴۵ درصد دریافتی دانشجو معلمان برای خدمات ارائه شده از طرف دانشگاه فرهنگیان اخذ می‌شود عنوان کرد: دانش‌آموختگان پس از فارغ ‌التحصیلی بلافاصله به حرفه معلمی مشغول می‌شوند و به این ترتیب نیازهای نیروی انسانی آموزش و پرورش از طریق این دانشگاه تامین می‌شود.

  موسی‌پور بیان کرد: دانشجو معلمان پس از دانش آموختگی برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر باید حداقل سه سال سابقه کاری داشته باشند البته این افراد امکان تحصیل در سایر دانشگاه‌های کشور را بدون توجه به سابقه کاری و مبتنی بر نیازهای آموزش و پرورش دارند.

  معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان در خصوص محل خدمت دانشجو معلمان پس از فارغ‌التحصیلی بیان کرد: با توافق بین دانشگاه و رفع نیازهای آموزش و پرورش مشخص می‌شود.

  موسی‌پور با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان در کنار تربیت معلم برنامه‌های فرهنگی نیز در دوره تابستان برای دانشجویان در نظر می‌گیرد یادآور شد: به همین دلیل روند آموزشی در این دانشگاه به طور پیوسته ادامه دارد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.