• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » واکنش پلیس راهور پایتخت به بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور
  کد خبر : 1907446

  واکنش پلیس راهور پایتخت به بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور

  جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به مشکلات موجود فعلی، نسبت به بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور واکنش نشان داد. سرهنگ حسن عابدی  با اشاره به تصمیم برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر بازگشایی بخشی از خیابان ۱۷ شهریور که مهرماه ۹۱ بسته و به پیاده‌راه تبدیل شد،‌ گفت: بازگشایی این پیاده‌راه…

  جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به مشکلات موجود فعلی، نسبت به بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور واکنش نشان داد.

  ۱۱

  سرهنگ حسن عابدی  با اشاره به تصمیم برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر بازگشایی بخشی از خیابان ۱۷ شهریور که مهرماه ۹۱ بسته و به پیاده‌راه تبدیل شد،‌ گفت: بازگشایی این پیاده‌راه قطعاً نیازمند بررسی کامل و فراهم شدن تمام زیر ساخت‌ها و پیش‌بینی‌ ورودی‌ها و خروجی‌های آن است تا مشکلات و گره‌های ترافیکی، پس از بازگشایی این پیاده‌راه ایجاد نشود.

  جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: یکی از حساسیت‌های موجود در بازگشایی این بخش از خیابان ۱۷ شهریور، سنگ‌فرش بودن آن است که با توجه به این امر،‌ شاهد وضعیت تردد متفاوتی در این معبر خواهیم بود.

  وی خاطرنشان کرد: هنوز بررسی‌های کامل از نظر مهندسی و ترافیکی برای بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور تکمیل نشده و بازگشایی این معبر تا کامل شدن این فرایند امکان‌پذیر نخواهد بود.

  عابدی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پیاده راه ۱۷ شهریور تا اول مهر ماه و پیش از بازگشایی مدارس بازگشایی خواهد شد یا خیر گفت: متاسفانه هنوز زیرساخت‌های ترافیکی پیاده راه ۱۷ شهریور فراهم نشده و مقدمات بازگشایی این معبر آماده نیست لذا بازگشایی این پیاده‌راه بدون فراهم شدن این مقدمات و زیرساخت‌ها ممکن نیست.

  به گزارش تسنیم، مهر ماه سال ۹۱، شهرداری تهران علی‌رغم مخالفت شورای شهر، مسدود کردن بخشی از خیابان ۱۷ شهریور و تبدیل آن به پیاده‌راه آیینی پایتخت را کلید زد که این اقدام، گلایه‌های بسیاری از ساکنان ۱۷ شهریور و بسیاری از کارشناسان را به دنبال داشت که اخیراً با پیگیری‌های شورای شهر، قرار است از پیاده‌راه خارج شده و زیر بار ترافیکی رود.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.