• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » حسینی‌پناه و نکویی‌مجد از کسب مدال در پرتاب وزنه باز ماندند
  کد خبر : 1907404

  حسینی‌پناه و نکویی‌مجد از کسب مدال در پرتاب وزنه باز ماندند

  دو نماینده پرتاب وزنه کشورمان در کلاس F35 موفق به کسب مدال در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو نشدند. به گزارش ایران ویچ، مسابقات پرتاب وزنه کلاس F35 بعد از ظهر امروز به وقت محلی در ورزشگاه المپیک شهر ریو برگزار شد و سید محسن حسینی پناه و مهران نکویی مجد از ایران با چهار ورزشکار دیگر…

   از کسب مدال در پرتاب وزنه باز ماندند

  دو نماینده پرتاب وزنه کشورمان در کلاس F35 موفق به کسب مدال در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو نشدند.
  به گزارش ایران ویچ، مسابقات پرتاب وزنه کلاس F35 بعد از ظهر امروز به وقت محلی در ورزشگاه المپیک شهر ریو برگزار شد و سید محسن حسینی پناه و مهران نکویی مجد از ایران با چهار ورزشکار دیگر از چین، آرژانتین، لتونی و بریتانیا رقابت کردند.

  حسینی پناه در این رقابت و در تلاش‌های اول و دوم خود وزنه را ۱۳.۱۴ متر و ۱۲.۶۴ متر پرتاب کرد. وی در پرتاب سوم خود خطا کرد و در تلاش چهارم نیز رکورد ۱۳ متر را از خود بر جا گذاشت. حسینی پناه در تلاش پنجم خود وزنه را ۱۳.۱۲ متر پرتاب کرد و در پرتاب ششم نیز خطا کرد تا با رکورد ۱۳.۱۴ متر به کار خود پایان بدهد. حسینی پناه در نهایت در رده پنجم قرار گرفت.

  همچنین نکویی مجد نیز در پرتاب اول رکورد ۱۳.۳۸ متر، در پرتاب دوم رکورد ۱۳.۵۴ متر و در پرتاب سوم رکورد ۱۴.۳۲متر را به ثبت رساند. این ورزشکار کشورمان در پرتاب چهارم رکورد ۱۴.۰۲ متر را به ثبت رساند.

  وی در تلاش پنجم رکورد ۱۳.۳۹ را ثبت کرد و در پرتاب ششم نیز رکورد ۱۴.۵۴ متر را از خود بر جا گذاشت تا با همین رکورد که بهترین پرتابش بود، کارش را در این رقابت تمام کند. نکویی مجد با این رکورد در رده چهارم ایستاد. در این رقابت نمایندگان چین، آرژانتین و لتونی اول تا سوم شدند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.