• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » صائبی: بازیکنان ذخیره‌ام هم برابر روآندا عملکرد خوبی داشتند
  کد خبر : 1907319

  صائبی: بازیکنان ذخیره‌ام هم برابر روآندا عملکرد خوبی داشتند

  سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان پس از کسب نخستین پیروزی شاگردان خود در بازی های پارالمپیک گفت: از بازیکنان ذخیره‌ام استفاده کردم و نتیجه خوبی گرفتند. به گزارش ایران ویج، فرید صائبی پس از پیروزی تیم ملی والیبال نشسته برابر روآندا اظهار داشت: مسلما تیم روآندا برای نخستین بار در بازی های پارالمپیک…

   بازیکنان ذخیره‌ام هم برابر روآندا عملکرد خوبی داشتند

  سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان پس از کسب نخستین پیروزی شاگردان خود در بازی های پارالمپیک گفت: از بازیکنان ذخیره‌ام استفاده کردم و نتیجه خوبی گرفتند.
  به گزارش ایران ویج، فرید صائبی پس از پیروزی تیم ملی والیبال نشسته برابر روآندا اظهار داشت: مسلما تیم روآندا برای نخستین بار در بازی های پارالمپیک شرکت کرده و قدرتمند نبود. از طرفی شناخت کافی از این تیم نداشتیم اما با شناختی که از این تیم به دست آوردیم نکات لازم را به شاگردانم گوشزد کردیم که خوشبختانه خیلی سریع توانستند بازی را در دست گرفته و پیروز شوند.

  وی افزود: در این مسابقه از بازیکنان ذخیره استفاده کردیم که عملکرد خوبی داشتند و نتیجه خوبی به دست آوردند.

  سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان درخصوص بازی بعدی تیم ملی برابر چین گفت: در مسابقه بعدی باید برابر چین که قهرمان دوره قبل پارالمپیک است بازی کنیم با این وجود بازیکنان ما هم برابر چین جنگنده حاضر شده و با تمام قدرت مسابقه خواهند داد.

  وی ادامه داد: تیم چین را آنالیز کرده و از این تیم شناخت کافی داریم. اگر تحت تاثیر قهرمانی دوره قبل چین قرار نگیریم قول رقابت پایاپایی را می دهیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.