• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » سقف قیمت هر راس گوسفند کیلویی ۱۴ هزار تومان اعلام شده است
  کد خبر : 1907215

  سقف قیمت هر راس گوسفند کیلویی ۱۴ هزار تومان اعلام شده است

  مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در روز عید قربان از سقف قیمت هر راس دام زنده -گوسفند- کیلویی ۱۴ هزار تومان خبرداد. عبدالحسین رحیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهراندر مراسم روز عید قربان با حضور در یکی از قربانگاه ها با اشاره به قیمت تعیین…

  مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در روز عید قربان از سقف قیمت هر راس دام زنده -گوسفند- کیلویی ۱۴ هزار تومان خبرداد.

  ۳
  عبدالحسین رحیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهراندر مراسم روز عید قربان با حضور در یکی از قربانگاه ها با اشاره به قیمت تعیین شده برای هر راس گوسفند گفت: سقف قیمت اعلامی توسط اتحادیه کیلویی ۱۴ هزار تومان تعیین شده است و هیچ یک از جایگاه ها اجازه فروش بالاتر از این قیمت را ندارند.

  مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان اینکه آنچه مسلم است این است که قیمت گوسفند در همه جا تابع عرضه و تقاضاست ، تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا بر روی گوسفند قیمت گذاری نمی کنند

  وی با اشاره به ساعات خدمات دهی قربانگاه ها در روز عید قربان خاطرنشان کرد: امروز از ساعت ۵ صبح تا ۱۵ بعدازظهر تمامی ۳۲ جایگاه اعلامی درتهران به شهروندان خدمات دهی می کنند .
  رحیمی با اشاره به اینکه ۳۰ هزار راس دام در جایگاه ها استقرار پیدا کرده اند، گفت: این در حالی است که ۳۵۰ دامپزشک در خصوص کشتار دام قبل و بعداز ذبح حضور دارند و سازمان میادین دام ها را به شرط سلامت عرضه می کند.

  مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به حضور روحانی و ناظر ذبح شرعی در تمامی جایگاه ها یادآورشد: از ۳۲ جایگاه ۱۹ جایگاه برای سازمان میادین و ۱۳ جایگاه برای مراکز خیریه و کمیته امداداست.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.