• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » کائیدی و فرج زاده از کسب مدال بازماندند
  کد خبر : 1907029

  کائیدی و فرج زاده از کسب مدال بازماندند

    نمایندگان پرتاب وزنه کشورمان در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به عناوین پنجمی و ششمی بسنده کردند. به گزارش ایران ویج، در ادامه مسابقات روز چهارم بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و در رقابت های دو و میدانی، محسن کائیدی و سیامک صالح فرج زاده در مسابقات پرتاب وزنه کلاس F34 به مصاف حریفان…

  از کسب مدال بازماندند

   

  نمایندگان پرتاب وزنه کشورمان در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به عناوین پنجمی و ششمی بسنده کردند.
  به گزارش ایران ویج، در ادامه مسابقات روز چهارم بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و در رقابت های دو و میدانی، محسن کائیدی و سیامک صالح فرج زاده در مسابقات پرتاب وزنه کلاس F34 به مصاف حریفان رفتند که به ترتیب به عناوین پنجمی و ششمی دست یافتند.

  کائیدی در پرتاب اول خطا کرد، اما در پرتاب های دوم و سومش به ترتیب ۱۰.۴۲ و ۱۰.۵۹ را ثبت کرد. وی پرتاب های سوم و چهارم را خطا کرد و در نهایت در پرتاب ششم و آخر وزنه را ۱۰.۷۰ انداخت، تا با همان ۱۰ متر و ۷۰ سانتی متر پرتاب ششم به عنوانی بهتر از پنجمی نرسد.

  صالح فرج زاده دیگر نماینده کشورمان در این ماده در پرتاب های اول و دوم به ترتیب ۱۰.۳۶ و ۱۰.۶۵ را ثبت کرد، اما در پرتاب سوم خطا کرد. وی پرتاب های چهارم، پنجم و ششم ۱۰.۲۳ ، ۱۰.۱۷ و ۱۰.۳۹ را ثبت کرد، تا با همان ۱۰ متر و ۶۵ سانتی متر پرتاب دوم به عنوانی بهتر از ششمی نرسد.

  در این ماده عزالدین نوئری از مراکش با پرتابی به میزان ۱۱.۲۸ به مدال طلا دست یافت و نمایندگان قطر و کلمبیا در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

  تیم دوومیدانی کشورمان تا کنون موفق به کسب دو مدال نقره توسط سامان پاکباز در پرتاب وزنه و علیرضا قلعه ناصری در پرتاب دیسک شده است.

  ساره جوانمردی هم تا به اینجا تنها نشان طلای کاروان ایران را در تیراندازی به ارمغان آورده است.

  پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۸ شهریور ماه با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۶۲ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است و تا ۲۸ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

  در این دوره از مسابقات بیش از ۴۰۰۰ ورزشکار از ۱۶۰ کشور جهان به مدت ۱۱ روز در ۲۳ رشته ورزشی به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار در ۱۲ رشته ورزشی در این دوره از بازیها حضور دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.