• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » رونمایی از برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان
  کد خبر : 1906726

  رونمایی از برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به رونمایی از برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان در افق ۱۴۰۴، گفت: در این برنامه چشم انداز تربیت معلم مشخص شده است. محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در مراسم رونمایی از برنامه‌های راهبردی این دانشگاه در افق ۱۴۰۴، اظهار کرد: تدوین برنامه استراتژیک دانشگاه فرهنگیان قبل از حضور بنده در این…

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به رونمایی از برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان در افق ۱۴۰۴، گفت: در این برنامه چشم انداز تربیت معلم مشخص شده است.

  ۳۰
  محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در مراسم رونمایی از برنامه‌های راهبردی این دانشگاه در افق ۱۴۰۴، اظهار کرد: تدوین برنامه استراتژیک دانشگاه فرهنگیان قبل از حضور بنده در این دانشگاه آغاز شد.
  وی افزود: برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان به جز ابعاد متعارف یک برنامه راهبردی، ویژگی دیگری به نام پیوست دارد که شامل چشم‌اندازها و ماموریت‌هاست.
  سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: در برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان آمده است برخورداری از هیئت علمی کارشناس و مدیران صالح و تحول‌آفرین و جذب استعدادهای برتر در عرصه معلمی، توسعه شیوه‌های نوین آموزش و تولید و ترویج علم و فناوری در عرصه تربیت معلم باید مورد توجه باشد.
  مهرمحمدی خاطرنشان کرد: ۱۹ راهبرد کلان و ۷۷ راهکار در ۲۷ نشانگر کلیدی گنجانده شده است.
  برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان در افق ۱۴۰۴ توسط وزیر آموزش و پرورش رونمایی شد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.