• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » آقاکوچکی: به دنبال صعود از گروهمان هستیم/مدیریت شده بازی کردیم
  کد خبر : 1906532

  آقاکوچکی: به دنبال صعود از گروهمان هستیم/مدیریت شده بازی کردیم

  سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران بعد از شکست در برابر آمریکا ابراز امیدواری کرد که به مرحله بعد صعود کنند. به گزارش ایران ویج: عباس آقا کوچکی سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بعد از شکست ۹۳ بر ۴۴ در برابر آمریکا با اشاره به همگروهی با آمریکا و انگلیس گفت: ما روز…

  به دنبال صعود از گروهمان هستیم/مدیریت شده بازی کردیم

  سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران بعد از شکست در برابر آمریکا ابراز امیدواری کرد که به مرحله بعد صعود کنند.
  به گزارش ایران ویج: عباس آقا کوچکی سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بعد از شکست ۹۳ بر ۴۴ در برابر آمریکا با اشاره به همگروهی با آمریکا و انگلیس گفت: ما روز گذشته برابر تیم انگلستانی بازنده شدیم که قهرمان اروپا و سوم المپیک لندن بود امروز هم برابر تیم آمریکا بازی کردیم که بی شک قهرمان این دوره از مسابقات خواهد بود.

  وی افزود: ما مقابل آمریکا همه تلاش خودمان را کردیم و به خاطر اینکه به فکر بازی های فردا و پس فردا که برای ما بسیار مهم است، از همه بچه های خودمان و توان مان بهره بردیم. برای ما بسیار مهم است که بازی های بعدی خودمان را ببریم و به خاطر همین بچه ها را مدیریت شده بازی دادیم و سعی کردیم که همه بازی کنند تا در بازی های بعدی که برای صعود ایران تعیین کننده است بتوانیم بازیهای خوبی را بدون مصدوم ارائه دهیم. بر همین اساس سعی کردیم که بازیکنان را برای بازی با برزیل و الجزایر حفظ کنیم.

  آقاکوچکی با بیان اینکه به دنبال صعود از گروه خود هستیم تاکید کرد: در نهایت به دنبال صعود از گروه خودمان هستیم به همین دلیل در همین بازی با آمریکا سعی کردم که توان بچه ها را مدیریت شده به کار بگیریم چون ممکن بود که بازیکنان مقابل تیمی که گفتم مصدوم شوند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.