• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » نجاتی: تفاوت تیم‌ها در تجربه است/آمریکا در دفاع قدرتمند ظاهر شد
  کد خبر : 1906495

  نجاتی: تفاوت تیم‌ها در تجربه است/آمریکا در دفاع قدرتمند ظاهر شد

    دریافت کننده قدرتی تیم والیبال نشسته بانوان گفت: در دو بازی آینده مقابل رواندا و چین با تمام توان ظاهر خواهیم شد. به گزارش ایران ویج، زهرا نجاتی عارف دریافت کننده قدرتی تیم والیبال نشسته بانوان پس از شکست ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: در چنین مسابقات بزرگی همه تیم ها آماده هستند و…

  تفاوت تیم‌ها در تجربه است/آمریکا در دفاع قدرتمند ظاهر شد

   

  دریافت کننده قدرتی تیم والیبال نشسته بانوان گفت: در دو بازی آینده مقابل رواندا و چین با تمام توان ظاهر خواهیم شد.
  به گزارش ایران ویج، زهرا نجاتی عارف دریافت کننده قدرتی تیم والیبال نشسته بانوان پس از شکست ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: در چنین مسابقات بزرگی همه تیم ها آماده هستند و با قدرت وارد مسابقات می شوند. تفاوت در تجربه تیم هاست و این مساله تاثیر زیادی در موفقیت و نتیجه گیری دارد.

  وی افزود: دو بازی آینده مان مقابل رواندا و چین است که با تمام توان به مصاف آنها می رویم و تلاش می کنیم با کسب دو فرد از گروه صعود کنیم. آمریکا تیمی هماهنگ و قدبلند بود و همین مساله باعث شد آنها در دفاع و اسپک قدرتمند ظاهر شوند.

  صحبت های پایانی زهرا نجاتی درخصوص تشویق تماشاگران پرتعداد برزیلی حاضر در سالن بود، وی گفت: جو سالن واقعا عالی بود و با اینکه ما از حریف عقب بودیم اما یکصدا ایران را تشویق می کردند. خیلی خوشحالم توانستیم کاری کنیم که نظر تماشاگران به تیم ایران جلب شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.