• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » رنجبر: انسان با توانمندی‌هایش شناخته می شود، نه ناتوانی‌هایش
  کد خبر : 1906431

  رنجبر: انسان با توانمندی‌هایش شناخته می شود، نه ناتوانی‌هایش

    نماینده پارالمپیک ایران در رشته ریکرو مردان گفت: چهار سال به صورت هدفمند برای پارالمپیک ریو زحمت کشیدم. به گزارش ایران ویج، ابراهیم رنجبر پس از کسب مقام نخست در دور مقدماتی ریکرو مردان در تیراندازی با کمان گفت: روز اول مسابقات بود و عملکرد تیراندازان جدول مسابقات را در مرحله حذفی و یک…

   انسان با توانمندی‌هایش شناخته می شود، نه ناتوانی‌هایش

   

  نماینده پارالمپیک ایران در رشته ریکرو مردان گفت: چهار سال به صورت هدفمند برای پارالمپیک ریو زحمت کشیدم.
  به گزارش ایران ویج، ابراهیم رنجبر پس از کسب مقام نخست در دور مقدماتی ریکرو مردان در تیراندازی با کمان گفت: روز اول مسابقات بود و عملکرد تیراندازان جدول مسابقات را در مرحله حذفی و یک شانزدهم به بعد مشخص می کند. روز امیدوار کننده و خوبی بود. چون هر چقدر در روز اول جایگاه بالاتری داشته باشی بالطبع در ادامه، کار راحت تر خواهد بود البته نه اینکه همه چیز تمام شود اما در مرحله حذفی با حریفان راحت تری رو به رو خواهی شد.

  وی در خصوص عملکرد خوبش در دور مقدماتی اظهار داشت: بعد از تجربه آسیب دیدگی که داشتم فکر نمی کردم بتوانم چنین امتیازی به دست بیاورم. دور مقدماتی بیشترین فشار را دارد. همانطور که دیدید ما حدود ۱۴۰,۵۰ تیر زدیم و فکر نمی کردم دست مصدومم به این خوبی یاری کند. خوشحالم که مصدومیت دستم تشدید نشد.

  در پایان دور مقدماتی که حدود سه ساعت به طول انجامید، مشخص شد که تیرانداز لیتوانی اولین حریف رنجبر در دور حذفی خواهد بود. وی درخصوص حریفش گفت: حریف خیلی مطرحی نیست اما هیچ حریفی را در مراحل حذفی نمی توان دست کم گرفت. در این مرحله ۹ تیر می زنیم و هر کسی بهترین شرایط را داشته باشد، برنده است. امیدوارم خدا دستمان را خالی نگذارد. ما سختی های زیادی کشیدیم و خود من ۴ سال است که به صورت هدفمند برای پارالمپیک زحمت می کشم. بعد از اینچئون شب و روز نداشته ام. اردوهای شبانه روزی، دور بودن از زن و بچه و سختی های بدنسازی و رکورد را تحمل کردم و خدا زحماتم را بدون مزد و اجر نمی گذارد. فردا هم که تیم میکس مسابقه داریم و قرعه و جدول مان خیلی خوب است.

  ابراهیم رنجبر در پایان گفت: اگر پارالمپیک را بخواهیم در یک جمله معنا کنیم یعنی “من می توانم” و در توصیف این جمله باید بگویم معتقدم انسان با توانمندی هایش شناخته می شود، نه ناتوانی هایش.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.