• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » کهتری: نعمتی رکورد خوبی به ثبت رساند/آرامش را به او برگرداندیم
  کد خبر : 1906418

  کهتری: نعمتی رکورد خوبی به ثبت رساند/آرامش را به او برگرداندیم

    رئیس انجمن تیراندازی باکمان فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان معتقد است; تیم ملی تیراندازی باکمان شرایط خوبی دارند و زهرا نعمتی هم رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده است. به گزارش ایران ویج، مجید کهتری در پایان مرحله مقدماتی مسابقات تیراندازی باکمان پارالمپیک اظهار داشت: سعی کردیم فضای مسابقه را برای زهرا نعمتی مساعد…

  نعمتی رکورد خوبی به ثبت رساند/آرامش را به او برگرداندیم

   

  رئیس انجمن تیراندازی باکمان فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان معتقد است; تیم ملی تیراندازی باکمان شرایط خوبی دارند و زهرا نعمتی هم رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده است.
  به گزارش ایران ویج، مجید کهتری در پایان مرحله مقدماتی مسابقات تیراندازی باکمان پارالمپیک اظهار داشت: سعی کردیم فضای مسابقه را برای زهرا نعمتی مساعد کرده و آرامش را به او برگردانیم.

  وی افزود: نعمتی رکورد تقریبا خوبی را به ثبت رساند و شرایط خوبی در مرحله حذفی دارد. عنوان دومی وی خوب است چون فشار کمتری را تحمل می کند. از طرفی وی حذفی زن خوبی است و امیدواریم بتواند در این مرحله عملکرد خوبی داشته باشد.

  رئیس انجمن تیراندازی باکمان فدراسیون جانبازان و معلولین درخصوص سایر نمایندگان کشورمان گفت: غلامرضا رحیمی و ابراهیم رنجبر هم در جایگاه خوبی قرار دارند. محدثه کهنسال هم بیست و چهارم شد و رکوردهای خودش را به ثبت رساند.

  وی درباره رقابت نمایندگان کشورمان در میکس تیم هم اظهار داشت: در بخش میکس تیم هم ابراهیم رنجبر و زهرا نعمتی باید با تیم فرانسه بازی کنند که در این بخش هم وضعیت خوبی داریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.