• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » تسریع در پیگیری مطالبات قطعه سازان با حضور شرکت‌های‌ تأمین‌کننده
  کد خبر : 1906399

  تسریع در پیگیری مطالبات قطعه سازان با حضور شرکت‌های‌ تأمین‌کننده

   یک عضو انجمن قطعه سازان با بیان اینکه امروز صنعت قطعه‌سازی کشور در شرایط حساسی قرار دارد، گفت: حضور شرکت‌های‌ تأمین‌کننده قطعات وابسته به خودروسازها در انجمن می‌تواند در پیگیری مطالبات قطعه سازان بسیار مؤثر باشد. رضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج،به ارائه توضیحاتی در مورد انتخابات اخیر انجمن قطعه سازان…

  ۱۳۹۵۰۳۰۸۱۳۱۴۴۷۱۷۲۷۷۸۶۴۹۴

   یک عضو انجمن قطعه سازان با بیان اینکه امروز صنعت قطعه‌سازی کشور در شرایط حساسی قرار دارد، گفت: حضور شرکت‌های‌ تأمین‌کننده قطعات وابسته به خودروسازها در انجمن می‌تواند در پیگیری مطالبات قطعه سازان بسیار مؤثر باشد.

  رضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج،به ارائه توضیحاتی در مورد انتخابات اخیر انجمن قطعه سازان پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه این انتخابات با حضور جدی ۴۰۰ نفر از قطعه سازان فعال برگزار شد که این موضوع نشان می‌دهد اعضای جدید مسئولیت سنگین و حساسی داشته و باید تمام اقدامات لازم را برای اجرای وظایف خود انجام دهند.

  وی با بیان اینکه امروز صنعت قطعه سازی کشور در شرایط حساسی قرار دارد، افزود: در حال حاضر شرکت‌های خودروساز مشغول همکاری با شرکای خارجی هستند و در این شرایط صنعت قطعه سازی با توسعه و تولید محصول متنوع می تواند حضور پررنگی در این همکاری‌ها داشته باشد.

  این عضو انجمن قطعه سازان در خصوص حضور نمایندگان شرکت‌های تأمین کننده قطعات خودرو که به عنوان اعضای جدید انجمن انتخاب شده‌اند نیز گفت: انجمن از اعضای قطعه ساز همگن تشکیل شده است. در دوره‌های گذشته نیز نمایندگان این دو شرکت در انجمن حضور داشتند؛ و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

  رضایی اضافه کرد: این دو شرکت بخش عمده طراحی قطعات را انجام داده و قطعه ساز محسوب می‌شوند و حضور آنها در انجمن می‌تواند در پیگیری مطالبات قطعه سازان بسیار موثر باشد. چرا که امروز قطعه سازان مطالبات متعددی از خودروسازان دارند که نمی‌توانند به صورت مستقیم با آنها درمیان بگذارند. حضور این افراد باعث می‌شود تا به صورت رودررو مشکلات را درک کرده و اقدام به حل آنها نمایند.

  وی با تأکید براینکه مطالبات انجمن فقط دریافت منابع مالی خود از خودروسازان نیست، تصریح کرد: تدوین قوانین مناسب، حضور جدی در وزارتخانه و شورای سیاستگذاری خودرو، مالیات و بیمه و رفع مشکلات ارتباطات بین المللی قطعه سازان از دیگر برنامه‌های انجمن است که می‌خواهیم در دوره جدید به صورت جدی آنها را پیگیری کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.