• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » شنبه سوم مهر آغاز سال تحصیلی جدید
  کد خبر : 1906277

  شنبه سوم مهر آغاز سال تحصیلی جدید

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه روز شنبه سوم مهر آغاز سال تحصیلی جدید است،‌گفت:‌ امسال شاهد استقرار پایه دهم هستیم.  علی زرافشان در همایش توجیهی برنامه‌های پروژه ملی مهر اظهار کرد: یکی از نکاتی که مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان اشاره کردند این بود که آموزش و پرورش دستگاهی…

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه روز شنبه سوم مهر آغاز سال تحصیلی جدید است،‌گفت:‌ امسال شاهد استقرار پایه دهم هستیم.

  ۴۷

   علی زرافشان در همایش توجیهی برنامه‌های پروژه ملی مهر اظهار کرد: یکی از نکاتی که مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان اشاره کردند این بود که آموزش و پرورش دستگاهی است که همه نهادها باید به کمک او بیایند تا بتواند رسالت خود را به نحو مطلوب ادا کند و در پروژه مهر نیز تحقق چنین نگاه و رویکردی را دنبال می‌کنیم.

  وی افزود: در این مشارکت بعد معنوی، اجتماعی و احساس تعلق کردن به آموزش و پرورش مهمتر از دستاوردهای مادی است که ممکن است حاصل شود.

  زرافشان با اشاره به اتخاذ سیاست جلب مشارکت‌ها از سوی وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز در شکل گیری سرمایه اجتماعی بحث اعتماد و مشارکت یک اصل است و به دنبال آن هستیم که بتوانیم سرمایه اجتماعی را در آموزش و پرورش شکل بدهیم.

  وی خطاب به تیم های اعزامی پروژه مهر به استان‌ها اظهار کرد: هرکدام از تیم‌ها از سوی یک معاونت ماموریت پیدا می‌کنند، اما انتظار این است وقتی پا‌ به استان می‌گذارید نماینده تمام عیار آموزش و پرورش باشید و نگاهی به همه ابعاد امور داشته باشید و همه مواردی که در پروژه مهر مورد تأکید است با همدیگر دیده شود.

  زرافشان گفت:‌امسال برای نخستین بار شاهد استقرار پایه دهم هستیم، تغییر در برنامه درسی و تغییر در ترکیب نیروی انسانی و هدایت تحصیلی در پایان کلاس نهم به دنبال استقرار پایه دهم اتفاق افتاد.

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد:‌ با ورود نخستین دوره فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان به مدارس حدود ۲۷ هزار معلم جدید به جمع ما می‌پیوندد. سازماندهی آنها در مدارس باعث تغییراتی در ساماندهی و جایابی معلمان در استان می‌شود.

  وی گفت: شروع سال تحصیلی از سوم مهرماه خواهد بود و تیم‌های ارزیابی ما از روز جمعه به استان‌ها اعزام می‌شوند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.