• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » شمال امروز و فردا بارانی است
  کد خبر : 1906230

  شمال امروز و فردا بارانی است

  سازمان هواشناسی اعلام کرده است که از بعد از ظهر امروز در سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد را شاهد خواهیم بود و این روند فردا نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد. مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های…

  سازمان هواشناسی اعلام کرده است که از بعد از ظهر امروز در سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد را شاهد خواهیم بود و این روند فردا نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد.

  ۳۲
  مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از بعد از ظهر امروز با شمالی شدن جریان ها روی دریای خزر و همراهی آن با شرایط ناپایدار تراز میانی جو، ابرناکی و بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد درسواحل دریای خزر شروع شده و فردا یک‌شنبه نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد.

  احد وظیفه افزود: روز دوشنبه به مقدار بارش ها در سواحل دریای خزر افزوده می شود و در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات البرز و بخشهایی از شمال شرق کشور نیز رگبار و رعد و برق گاهی با وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

  به گفته وی امروز شنبه از بعداز ظهر رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد در گیلان و مازندران، فردا یکشنبه بارش پراکنده باران در اردبیل، گیلان، مازندران، غرب گلستان و ارتفاعات سمنان و پس‌فردا دوشنبه بارش باران در اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در نیمه شمالی آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز دراستان های قزوین، البرز، تهران و سمنان را شاهد خواهیم بود.

  آن گونه که سازمان هواشناسی اعلام کرده است امروز در جنوب سیستان وبلوچستان، جنوب کرمان ، شرق و شمال هرمزگان در ساعات بعد از ظهر رگبار پراکنده باران گاهی با رعد وبرق وزش باد پیش بینی می شود. همچنین سواحل دریای خزر روز دوشنبه مواج خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.