• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر کرد
  کد خبر : 1906178

  مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر کرد

  مدیرعامل سابق توانیر امروز با حکم وزیر نیرو به سمت مدیرعاملی شرکت مدیریت شبکه برق ایران منصوب شد. با این حکم، «رضا ریاحی» مدیرعامل پیشین از شرکت مدیریت شبکه برق ایران رفت. به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران ویج، فروردین ماه سال گذشته بود که نخستین مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق و توسعه صادرات وزارت…

  ۱۳۹۲۰۶۱۱۱۰۴۴۱۷۲۱۱۱۰۸۵۸۷۴

  مدیرعامل سابق توانیر امروز با حکم وزیر نیرو به سمت مدیرعاملی شرکت مدیریت شبکه برق ایران منصوب شد. با این حکم، «رضا ریاحی» مدیرعامل پیشین از شرکت مدیریت شبکه برق ایران رفت.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران ویج، فروردین ماه سال گذشته بود که نخستین مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق و توسعه صادرات وزارت نیرو تشکیل شد و «همایون حائری» که در آن زمان به تازگی از مدیریت عاملی شرکت مادرتخصصی توانیر برکنار شده بود، رئیس این مرکز شد.

  حائری در مدت یک سال و نیم فعالیت در این سمت، هیچ گزارش رسمی از فعالیت های خود به عنوان رئیس نخستین مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق و توسعه صادرات وزارت نیرو ارائه نداد و حضور وی در جلسات مذاکرات وزیر با شرکت های خارجی، تنها ظاهر رسانه ای فعالیت این مرکز تازه تأسیس در وزارت نیرو بود.

  مدیرعامل سابق توانیر امروز با حکم وزیر نیرو به سمت مدیرعاملی شرکت مدیریت شبکه برق ایران منصوب شد. با این حکم، «رضا ریاحی» مدیرعامل پیشین از شرکت مدیریت شبکه برق ایران رفت و هنوز جایگزینی برای حائری در مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق و توسعه صادرات در وزارت نیرو انتخاب نشده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.