• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ۶۰۰ واگن روسی آماده تحویل به ایران شد
  کد خبر : 1906160

  ۶۰۰ واگن روسی آماده تحویل به ایران شد

  شرکت «اورال واگن زاود» روسیه طرف قرارداد ساخت پنج هزار واگن باری برای ایران از آغاز بارگیری نخستین مجموعه واگن های ساخته شده برای تحویل به جمهوری اسلامی خبر داد. به نقل از سیینکو، «اولگ سیینکو» مدیر عامل شرکت علمی تولیدی «اورال واگن زاود» روسیه اعلام کرد: بارگیری واگن ها برای ارسال به ایران آغاز…

  ۱۶۲۴۵۸۷۲
  شرکت «اورال واگن زاود» روسیه طرف قرارداد ساخت پنج هزار واگن باری برای ایران از آغاز بارگیری نخستین مجموعه واگن های ساخته شده برای تحویل به جمهوری اسلامی خبر داد.

  به نقل از سیینکو، «اولگ سیینکو» مدیر عامل شرکت علمی تولیدی «اورال واگن زاود» روسیه اعلام کرد: بارگیری واگن ها برای ارسال به ایران آغاز شده است و در زمان حاضر ۶۰۰ واگن برای انتقال آماده شده است.

   

  مرحله بازبینی نخستین محموله واگن های روسی از طرف ایرانی انجام گرفت و برای این منظور هیاتی از ایران ماه پذشته به استان سوردلوفسک (در منطقه اورال روسیه) کرد.
  مدیر عامل شرکت اورال واگن زاود همچنین با اشاره به تفاوت عرض راه آهن دو کشور، اظهار کرد: فاصله ریل ها در ایران ۱۴۳۵ میلی متر و روسیه ۱۵۲۰ میلی متر است که اقدام های زیادی برای تغییر فاصله چرخ ها و محورهای واگن ها انجام گرفته و در زمان حاضر نیز در مرز ترکمنستان و ایران انجام می گیرد.
  تحویل پنج هزار واگن باری در قالب اعطای وام ۱۳۰ میلیون دلاری روسیه به ایران انجام می گیرد.
  روزنامه کامرسانت نیز به نقل از یک مقام شرکت واگن سازی در روسیه نوشت که این معامله با وام «ونش اکونوم بانک» روسی به ایران تحویل می شود.
  روزنامه چاپ مسکو ادامه داده است: این نخستین معامله روسیه با ایران پس از لغو تحریم ها و دورنمای معامله های دو کشور می باشد که طرف ایرانی ۴۰ میلیارد دلار اعلام کرده است و بخشی از آن بستگی به توافق در مورد شرایط وام های صادراتی دارد.
  کامرسانت افزود: دیمیتری مدودیف نخست وزیر روسیه در تازه ترین جلسه دولت که به حوزه ماشین سازی و حمل و نقل اختصاص داشت گفت که این هفته تصمیم شورای نظارت ونش اکونوم بانک را برای واگذاری سه وام به ایران، قزاقستان و مجارستان تائید می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.