• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » آمادگی بهزیستی برای دریافت نذورات شهروندان در عید قربان
  کد خبر : 1906080

  آمادگی بهزیستی برای دریافت نذورات شهروندان در عید قربان

  معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران از آمادگی مراکز بهزیستی استان تهران برای دریافت قربانی و نذورات شهروندان تهرانی در عید قربان خبر داد. نورالدین فائقی معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران از ذبح قربانی در مراکز بهزیستی با نظارت سازمان دامپزشکی استان به مناسبت عید قربان خبر داد و افزود: ۹ مرکز در نقاط…

  معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران از آمادگی مراکز بهزیستی استان تهران برای دریافت قربانی و نذورات شهروندان تهرانی در عید قربان خبر داد.
  ۱۸

  نورالدین فائقی معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران از ذبح قربانی در مراکز بهزیستی با نظارت سازمان دامپزشکی استان به مناسبت عید قربان خبر داد و افزود: ۹ مرکز در نقاط مختلف شهر تهران آمادگی دریافت نذورات و ذبح قربانی را دارند.

  وی افزود: سایر مراکز بهزیستی در شهرستانهای استان نیز آمادگی دریافت نذورات، قربانی و کمکهای همشهریان را دارند.

  معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان تهران گفت: هموطنان خارج کشور نیز می توانند از طریق شماره حساب جاری ارزی ۲۰۲۷۱۱۰۰۰۰۱۲۱ بانک ملی ایران شعبه اسکان (شعبه ۲۷۱ ) کمک ها و نذورات خود را برای کودکان بی سرپرست و خانواده های بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی استان اهدا کنند.

  فائقی ادامه داد: هموطنان می توانند از طریق سامانه جلب و جذب مشارکتهای مردمی و شماره گیری #۷۲۴* با تلفن همراه و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی بهزیستی استان تهران به نشانی behzisti tehran.org.ir کمکهای نقدی خود را واریز نمایند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.