• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » توصیه معاون وزیر آموزش و پرورش به کارشناسان پروژه مهر
  کد خبر : 1906036

  توصیه معاون وزیر آموزش و پرورش به کارشناسان پروژه مهر

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش به کارشناسان مربوط به پروژه مهر امسال گفت: از برچسب‌های سیاسی نترسید. حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش امروز در همایش توجیهی برنامه پروژه ملی مهر که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: توجه به پرچم و سرود…

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش به کارشناسان مربوط به پروژه مهر امسال گفت: از برچسب‌های سیاسی نترسید.

  ۹
  حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش امروز در همایش توجیهی برنامه پروژه ملی مهر که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: توجه به پرچم و سرود جمهوری اسلامی ایران در تمام مدارس و همچنین مدارس مناطق دور دست و مرزی در سال تحصیلی بسیار مهم است.

  وی افزود: با توجه به اینکه در بخشی از روستاها، آموزش و پرورش به عنوان تنها نهاد حاکمیتی کشور است لذا توجه به پرچم و سرود جمهوری اسلامی ایران حائز اهمیت است.

  کفاش با اشاره به اینکه ۶ ماه پایانی منتهی به دولت یازدهم بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده دولت هستیم و باید از عملکرد دولت به طور منطقی و درست دفاع کنیم؛ بچه‌هایی که باید تربیت سیاسی و اجتماعی شوند اگر بدون شناخت باشند با مشکل مواجه می‌شوند.

  وی خطاب به کارشناسان پروژه مهر تصریح کرد: از برچسب‌هایی که می‌گویند سیاسی هستید، نترسید؛ چطور افرادی که مخالف هستند و سیاه‌نمایی می‌کنند و عملکرد دولت را قبول ندارند را سیاسی نمی‌گویند اما وقتی ما از دستاوردهای دولت دفاع می‌کنیم، سیاسی می‌شویم؛ گوش به این حرف‌ها ندهید.

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش توصیه‌ای به کارشناسان پروژه مهر داشت و گفت: اگر در استان‌ها به عنوان نماینده آموزش و پرورش حضور داشتید و از شما درخصوص موارد مختلف مانند صندوق ذخیره فرهنگیان سوال پرسیدند، بگویید نمی‌دانیم یا همانقدر که شما می‌دانید می‌دانیم؛ حرف مبهم بزنید زیرا ممکن است با یک پاسخ و حرفی، جو یک استانی را به هم بریزید.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.