• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » اگر به طرح تازه‌ای برسم، ادامه رمان «تن تن و سندباد» را می‌نویسم
  کد خبر : 1905839

  اگر به طرح تازه‌ای برسم، ادامه رمان «تن تن و سندباد» را می‌نویسم

    در طی یک ماه گذشته در مصاحبه ها و جشن امضای رمان «تن تن و سندباد» از من پرسیده شد چرا ادامه تن تن وسندباد را نمی نویسم. حقیقت این است که نوشتن تصمیم گرفتنی نیست؛ وگرنه این رمان باید تا کنون به ده جلد می‌رسید! اما اگر به طرح جذاب و مخاطب پذیری…

   ادامه رمان «تن تن و سندباد» را می‌نویسم

   

  در طی یک ماه گذشته در مصاحبه ها و جشن امضای رمان «تن تن و سندباد» از من پرسیده شد چرا ادامه تن تن وسندباد را نمی نویسم.

  حقیقت این است که نوشتن تصمیم گرفتنی نیست؛ وگرنه این رمان باید تا کنون به ده جلد می‌رسید! اما اگر به طرح جذاب و مخاطب پذیری برسم، قطعا جلد بعدی «تن تن و سندباد» را می‌نویسم؛ ولی می دانم راه بسیار دشواری پیش رودارم. چون ادامه نگارش آثار نام و نشان دار مسیری سخت گذر را برابر نویسنده قرار می دهد. در حال حاضر مشغول آماده سازی مجموعه پنج جلدی (داستان های بی دانه) برای به نشر هستم. این مجموعه پنج جلدی با پنجاه بچه داستان داستانهایی برای نوجوانان هستند.

  پیش از این قرار بود این داستان ها در یک جلد و با عنوان «دیوی که آدم شد» منتشر شوند؛ ولی پیشنهاد ناشر را پذیرفتم که مجموعه با عناوین «دیوی که آدم شد»، «فرار فضایی»، «کلاه نو»، «آواز سوزن» و «آخرین ماهی» زیرچاپ برود.

  عنوان بچه داستان را برای این انتخاب کرده ام که قابلیت انتشار از شبکه های مجازی را داشته باشند؛ همان فعالیتی که بچه های روزگار ما به آن بسیار علاقه دارند.

  از سوی دیگر تیم تولید سینمایی «تن تن و سندباد» سخت درگیر آغاز تولید این انیمیشن سینمایی هستند که خبر بیشتر آن همین روزها رسانه‌ای می‌شود.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.