• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » شکست بسکتبالیست‌های ایران در دومین گام
  کد خبر : 1905806

  شکست بسکتبالیست‌های ایران در دومین گام

  بسکتبال با ویلچر ایران در دومین دیدار خود در رقابت‌های پارالمپیک ریو مقابل انگلیس بازی را با حساب ۸۲ بر ۶۲واگذار کرد. به گزارش ایران ویج، دومین دیدار ملی‌پوشان بسکتبال با ویلچر ایران در مقابل انگلیس در حالی آغاز شد که ایران با ترکیب محمد محمد نژاد اسماعیل حسین پور وحید غلامزاد امید هادی اظهر…

  ۴۱

  بسکتبال با ویلچر ایران در دومین دیدار خود در رقابت‌های پارالمپیک ریو مقابل انگلیس بازی را با حساب ۸۲ بر ۶۲واگذار کرد.
  به گزارش ایران ویج، دومین دیدار ملی‌پوشان بسکتبال با ویلچر ایران در مقابل انگلیس در حالی آغاز شد که ایران با ترکیب محمد محمد نژاد اسماعیل حسین پور وحید غلامزاد امید هادی اظهر و مرتضی عابدی وارد زمین شدند.

  در این کوارتر بازیکنان ایران به رغم شروع خوب نتوانستند این روند را حفظ و با وجود ۱۳ امتیازی که بدست در نهایت این کوارتر را با حساب ۲۱ بر ۱۳ به یود انگلیس پایان یافت.

  کوارتر دوم با بازی بهتر ملی پوشان ایران همراه بود و در بک دیدار نزدیک در پایان کوارتر دو با حساب ۲۵ بر ۲۱ به سود انگلیس پایان یافت و در مجموع ۲ کوارتر حساب امتیاز ها به ۴۶ بر ۳۴ به یود انگلیس رقم خورد.

  در مجموع ۲ کوارتر از ایران هادی اظهر با کسب ۱۶ امتیاز در حضور ۱۲.۳۶ دقیقه ای امتیاز آور ترین بازیکن بود وغلام زاده با ۱۰ امتیاز و ۱۳.۱۸ حضور در زمین از برترین بازیکنان به شمار میرفت. ساگار از انگلیس با کسب ۱۶ امتیاز برترین بازیکن اسن تیم بود از لحاظ کسب بود.

  ملی پوشان ایران در کوارتر سوم شاید صغیف ترین بازی را ارائه دادند به نحوی که اشتباهات فراوان در پرتاب توپ ها به سبد کاملا مشهود بود.

  در این کوارتر تیم ایران با کسب ۹ امتیاز در مقابل ۱۹ امتیاز بسکتبالیست های انگلیس عملکرد قابل قبولی ارائه نداد. تا در پایان این کوارتر بازی با حساب ۶۵ بر ۴۳ به سود انگلستان به کوارتر چهارم برود.

  کوارتر چهارم با وجود تلاش زیاد ملی پ.شان ایران باز هم با بازی خوب انگلیس همراه شد و در نهایت این بازی با حساب ۸۲ بر ۶۲ به سود انگلیس به پایان رسید. تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در بازی سوم خود فردا به مصاف امریکا می‌رود.

  ملی پوشان ایران تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در اولین دیدار خود در بازی های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ به مصاف آلمان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۶۹ بر ۶۳ شکست دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.