• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » اله‌کرم: همه تیراندازان به خاطر ورزشکاران ما استرس داشتند
  کد خبر : 1905721

  اله‌کرم: همه تیراندازان به خاطر ورزشکاران ما استرس داشتند

    رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان معتقد است که تیراندازان کشورهای دیگر به دلیل حضور نمایندگان ایران استرس داشتند. به گزارش ایران ویج، رقیه اله‌کرم درخصوص حضور دو نماینده کشورمان در فینال مسابقات تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر گفت: عالیه محمودی امتیاز خودش را کسب کرد و اول شد, اما از سمیرا…

  ۳

   

  رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان معتقد است که تیراندازان کشورهای دیگر به دلیل حضور نمایندگان ایران استرس داشتند.
  به گزارش ایران ویج، رقیه اله‌کرم درخصوص حضور دو نماینده کشورمان در فینال مسابقات تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر گفت: عالیه محمودی امتیاز خودش را کسب کرد و اول شد, اما از سمیرا جوانمردی انتظار بیشتری می رفت. به هر حال تیراندازان باید به فینال توجه کنند چراکه امتیازات این مرحله در نتایج شلن تاثیرگذار است.

  وی درباره حذف سمیرا ارم نیز اظهار داشت: سمیرا ارم یک سال و نیم در اردو بوده است. خطهای تیراندازی ورزشکاران را اذیت می کرد و ارم هم از آنجایی که یک ورزشکار ویلچری مقابلش بود نتوانست نقطه صفرش را پیدا کند و البته کمی استرس هم داشت.

  رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان افزود: تمام رقبای نمایندگان کشورمان به دلیل حضور سه نماینده از کشورمان استرس داشتند و به همین دلیل رکوردها پایین آمد. به هر حال امیدواریم دو نماینده کشورمان در فینال نتیجه خوبی به دست آوردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.