• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » فعالیت معلمان مدارس غیر دولتی تابع قانون کار است
  کد خبر : 1905651

  فعالیت معلمان مدارس غیر دولتی تابع قانون کار است

  رئیس سازمان مدارس غیر دولتی گفت:فعالیت معلمان معلمان مدارس غیر دولتی تابع قانون کار است و در صورت بروز مشکل با مراجعه به مراجع ذیربط مشکلات افراد مورد پیگیری قرار می گیرد. مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی در خصوص وضعیت بیمه‌ای معلمان مدارس غیر دولتی اظهار داشت: با توجه به قوانین وضع شده…

  رئیس سازمان مدارس غیر دولتی گفت:فعالیت معلمان معلمان مدارس غیر دولتی تابع قانون کار است و در صورت بروز مشکل با مراجعه به مراجع ذیربط مشکلات افراد مورد پیگیری قرار می گیرد.

  ۵۱

  مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی در خصوص وضعیت بیمه‌ای معلمان مدارس غیر دولتی اظهار داشت: با توجه به قوانین وضع شده در مباحث کاری تمام معلمان که فعالیتی تمام وقت دارند به شکلی کاملا تمام وقت حقوق می‌گیرند همچنین سنوات، بیمه و سایر مزایا نیز مطابق قانون کار انجام می‌شود.

  رئیس سازمان مدارس غیر دولتی ادامه داد: برخی مدارس به دلیل شرایط نامساعد مالی در پرداخت حق و حقوق معلمان با مشکلاتی دچار هستند که مدیران مدارس موظف‌اند مطابق با الگوی شهریه حق و حقوق افراد را به طور کامل پرداخت کند.

  وی افزود: چنانچه معلمی در رابطه با دریافت حق و حقوق خود با مشکلی مواجه شود می‌تواند با مراجعه به مراجع ذیربط اقدامات لازم را نسبت به دریافت حق و حقوق خود انجام دهد همچنین در مقابل تخلف مدیران از توسعه مدارس جلوگیری می‌شود و در ادامه کار نیز برخورد جدی‌تری انجام می‌شود.

  گرد گفت: بیمه تمام افراد از بدو ورود انجام می‌شود چرا که آن‌ها نیز مانند سایر مراجع و ادارات دولتی مطابق با شرایط قانون کار هستند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.