• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » فراموش شدن جوانان در وزارت ورزش و جوانان
  کد خبر : 1905637

  فراموش شدن جوانان در وزارت ورزش و جوانان

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با ادغام وزارت ورزش و جوانان این وزارتخانه بیشتر به ورزش می پردازد تا مسائل جوانان، که متأسفانه دود این تصمیم عجولانه فقط به چشم جوانان رفته است. رسول خضری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حالی که تمامی زیر بنای آسیب های اجتماعی در…

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با ادغام وزارت ورزش و جوانان این وزارتخانه بیشتر به ورزش می پردازد تا مسائل جوانان، که متأسفانه دود این تصمیم عجولانه فقط به چشم جوانان رفته است.

  ۴۷
  رسول خضری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حالی که تمامی زیر بنای آسیب های اجتماعی در حوزه جوانان مشخص است متأسفانه با ادغام وزارت ورزش و جوانان این وزارتخانه بیشتر به ورزش می پردازد تا مسائل جوانان، که دود این تصمیم عجولانه فقط به چشم جوانان رفته است.
  وی با بیان اینکه سیاست گذاری ها در حوزه جوانان مقطعی هستند، تصریح کرد: تا زمانی که وزارت ورزش و جوانان تفکیک و دوباره به سازمان ملی جوانان بازنگردد نمی توانیم انتظار حل مشکلات جدی این حوزه و صرف بودجه جداگانه در این بخش را داشته باشیم.
  خضری ادامه داد: با وجود شناسایی تمامی زیر بنای آسیب های اجتماعی به ویژه در حوزه جوانان، تا کنون مسئولان اجرایی نتوانسته اند برنامه تأثیرگذاری در جهت کاهش آسیب ها و بهبود شرایط این قشر که سرمایه های آینده کشور هستند را عملیاتی کنند و متأسفانه تمامی برنامه ها در حد حرف باقی مانده است.
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بیکاری، اعتیاد، طلاق و نبود امکانات رفاهی متناسب با تمامی سنین در کشور برای همه مسئولان روشن است و قرار بود با ادغام وزارت ورزش با سازمان ملی جوانان بیشتر به این مسائل توجه و اقدامات جدی در جهت رفع این معضلات انجام شود که متاسفانه هنوز تمامی مشکلات به قوت خود باقی مانده و دود این تصمیم عجولانه و غیرکارشناسانه به چشم جوانان رفته است.

  منبع : مشرق

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.