• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » هادی زاده: پاکباز نتیجه خوبی از تمریناتش گرفت/ از او توقع مدال داشتیم
  کد خبر : 1905453

  هادی زاده: پاکباز نتیجه خوبی از تمریناتش گرفت/ از او توقع مدال داشتیم

    رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: پاکباز در یکی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد زندگی می کند و سخت را باید از کلمه سی سخت برای سامان به کار برد چراکه سخت تلاش کرد و زحمت کشید. به گزارش ایران ویج، علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولین…

  ۱۹۶

   

  رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: پاکباز در یکی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد زندگی می کند و سخت را باید از کلمه سی سخت برای سامان به کار برد چراکه سخت تلاش کرد و زحمت کشید.
  به گزارش ایران ویج، علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان پس از کسب نخستین مدال کاروان منا توسط سامان پاکباز گفت: سامان در یکی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به اسم سی سخت زندگی می کند و سخت را باید از کلمه سی سخت برای سامان به کار برد چراکه سخت تلاش کرد و زحمت کشید.

  وی افزود: پاکباز تا پرتاب آخر نفر چهارم بود اما با رکورد خوبی که به ثبت رساند توانست به جایگاه دوم رسیده و نشان دهد که از تمریناتش نتیجه خوبی گرفته است.

  وی با اعلام این مطلب که از پاکباز توقع مدال داشته اظهار داشت: ما از پاکباز توقع کسب مدال داشتیم و پیش بینی کرده بودیم؛ وی اگرچه تا پرتاب آخر چهارم بود و ما را ناامید کرد، اما با غیرت و توانمندی جبران کرد. من هم خوشحالم که حاوی خبر خوشی بودیم و نخستین نماینده کشورمان توانست مدال نقره را کسب کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.