• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » مسئولان ساخت مسکن مهر را ادامه دهند، با اسم ها بازی نکنند
  کد خبر : 1905234

  مسئولان ساخت مسکن مهر را ادامه دهند، با اسم ها بازی نکنند

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان همان ساخت مسکن مهر را ادامه دهند و با تغیر مسکن مهر به اجتماعی با اسم ها بازی نکنند. مسئولان ساخت مسکن مهر را ادامه دهند، با اسم ها بازی نکنندعبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : اگر مسئولان قصد حمایت از مردم…

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان همان ساخت مسکن مهر را ادامه دهند و با تغیر مسکن مهر به اجتماعی با اسم ها بازی نکنند.

  ۴۴
  مسئولان ساخت مسکن مهر را ادامه دهند، با اسم ها بازی نکنندعبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : اگر مسئولان قصد حمایت از مردم برای خانه دار شدنشان را دارند، همان طرح مسکن مهر را ادامه دهند و با تغیر مسکن مهر به اجتماعی با اسم ها بازی نکنند.

  وی با بیان اینکه مسکن اجتماعی همان مسکن مهر است، افزود: چطور می شود که ادامه ساخت مسکن مهر نشدنی باشد اما مسکن اجتماعی که همان مهر است از زبان مسئولان طرحی موفق و حساب شده بیان می شود.

  عزیزی ادامه داد: اگر قرار است ساخت مسکن اجتماعی با تغیرات کارشناسانه و طرحی حساب شده تکمیل شود، چرا مسئولان سعی در رفع اشکالات مسکن مهر نکرده اند تا هم هزینه های کلانی که در اجرای این طرح صورت گرفت از بین نرفته و هم زمان واگذاری مسکن را کاهش یابد.

  عضو کمیسیون اجتماعی تاکید کرد: مسئولان بهتر است با ادامه ساخت مسکن مهر مردم و خداوند را راضی نگه دارند نه اینکه برای سرگرمی و از سرباز کردن افراد بی بضاعت سعی در بازی با اسم ها کنند.

  عزیزی گفت: متاسفانه در کشور ما از این دست طرح های نیمه کاره زیاد دیده می شود که این امر نه تنها ضربه بزرگی به اقتصاد جامعه وارد می کند، بلکه در این میان فقط مردم هستند که زیر فشار تصمیمات نادرست له می شوند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.