• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , بهداشت و سلامت » آزمون بورد تخصصی و فوق تخصصی پزشکی برگزار شد
  کد خبر : 1905231

  آزمون بورد تخصصی و فوق تخصصی پزشکی برگزار شد

  رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصصی پزشکی امروز برگزار شد. محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت  گفت: امروز ۳ هزارداوطلب آزمون فوق تخصص و ۵۰۰ نفر داوطلب آزمون بورد تخصصی امروز به رقابت پرداختند. وی از برگزاری این دو آزمون در…

  رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصصی پزشکی امروز برگزار شد.

  ۴۳

  محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت  گفت: امروز ۳ هزارداوطلب آزمون فوق تخصص و ۵۰۰ نفر داوطلب آزمون بورد تخصصی امروز به رقابت پرداختند.

  وی از برگزاری این دو آزمون در ۵۴ رشته مختلف خبر داد و افزود: هر یک از آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصصی در ۲۷ رشته مختلف بوده که فقط در شهر تهران برگزار شد.

  رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت تصریح کرد: با توجه به حجم کاری متخصصین شرکت کننده در این آزمون، باید در اسرع وقت بعد از آزمون نتایج داده و برای مصاحبه شفاهی معرفی شوند.

  وی با تاکید بر اهمیت اعلام نتایج این آزمون نسبت به سایر کارها، یادآور شد: این هفته تراکم کاری بسیار متعدد بوده و برگزاری و اعلام نتایج آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصصی پزشکی از اولویت بیشتری برخوردار است، بنابراین احتمالا نتایج آزمون دستیاری کمی با تاخیر اواخر هفته آینده اعلام می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.