• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » استفاده از فناوری‌های جدید در پرداخت صدقات
  کد خبر : 1905117

  استفاده از فناوری‌های جدید در پرداخت صدقات

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران از بکارگیری فناوری های جدید درپرداخت صدقات خبر داد. استفاده از فناوری‌های جدید در پرداخت صدقاتمحسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه سامانه پیامکی با سر شماره # ۰۲۱* ۸۸۷۷* به عنوان یکی از روش های نوین در پرداخت کمک های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور…

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران از بکارگیری فناوری های جدید درپرداخت صدقات خبر داد.

  ۱۹
  استفاده از فناوری‌های جدید در پرداخت صدقاتمحسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه سامانه پیامکی با سر شماره # ۰۲۱* ۸۸۷۷* به عنوان یکی از روش های نوین در پرداخت کمک های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل فعال شده است، اظهار داشت: در این روش با ارسال عدد یک به شماره #۰۲۱*۸۸۷۷ *و انتخاب یکی از سه گزینه ۱۰۰ تومان،۳۰۰ تومان و ۵۰۰ تومان برای هر روز امکان پرداخت . مردمی میسر شده است ،همچنین سامانه تلفن گویای ۷۳۵۵ نیز آماده دریافت صدقات و سایر کمک های مردمی است.

  وی با بیان اینکه بر اساس توافقات انجام شده و نیزهمراهی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل که در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی این اپراتورها صورت گرفته است ، تصریح کرد: مبلغ پرداختی عینا صرف امور خیریه و در سرفصل های مصوب از جمله ایتام و محسنین،تامین جهیزیه،بهداشت و درمان،مسکن، فرهنگی و آموزشی و اشتغال نیازمندان هزینه خواهد شد.

  ولئی افزود:پرداخت صدقه به روش پیامکی با بهره گیری از فناوری های جدید برای تسهیل پرداخت کمک های مردمی، شفاف سازی هزینه کردها از طریق ارسال گزارش ماهیانه و افزایش اعتماد عمومی مردم به کمیته امداد راه اندازی شده است .

  وی به ویژگی سامانه الکترونیکی پرداخت صدقات اشاره کرد و گفت: ویژگی این طرح آن است که هر فرد می‌تواند صدقه خود را از طریق کد مشخص‌شده به هر شهر و روستایی که تمایل دارد ارسال کند.

  ولیئی یکی دیگر از مشکلات صندوق‌های صدقات را آسیب‌پذیری این صندوق‌ها عنوان کرد و گفت: عملیات اصلاح صندوق‌های صدقات آغاز شده ، به‌طوری‌که شیارهای افقی و عمودی در ورودی صندوق‌ها تعبیه‌شده و قفل‌های آن نیز تعویض شده‌اند

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران تعداد صندوق های بزرگ تهران را ۴۳ هزار عدد عنوان کرد و افزود: ۲۰ هزارصندوق از این تعداد به دلیل استقرار در مناطق آسیب خیز تهران در دست تعمیر و ایمن سازی هستند که حدود ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایمن سازی آن در نظر گرفته شده است .

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.