• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » تجهیز ۸۵ فضای آموزشی و پرورشی برای دانش‌آموزان استان تهران
  کد خبر : 1905094

  تجهیز ۸۵ فضای آموزشی و پرورشی برای دانش‌آموزان استان تهران

  رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران از تجهیز ۸۵ فضای آموزشی و پرورشی در ۱۲۰ هزار متر مربع زیر بنا برای سال تحصیلی آینده خبر داد. داریوش ورناصری‌ رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در خصوص توسعه و تجهیز فضای آموزشی در سال تحصیلی آینده گفت: برای شروع سال…

  رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران از تجهیز ۸۵ فضای آموزشی و پرورشی در ۱۲۰ هزار متر مربع زیر بنا برای سال تحصیلی آینده خبر داد.

  ۸

  داریوش ورناصری‌ رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در خصوص توسعه و تجهیز فضای آموزشی در سال تحصیلی آینده گفت: برای شروع سال تحصیلی جدید ۸۵ فضای آموزشی، پرورشی ، و ورزشی آماده ارائه خدمات به دانش‌آموزان است.

  وی ادامه داد: این فضاها‌ با زیر بنای ۱۲۰ هزار متر مربع و هزار کلاس درس با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان تجهیز و آماده استفاده شده است.

  رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران عنوان کرد: بخشی از پروژه‌ها با کمک خیرین‌ مدرسه‌ساز تکمیل شده و به طور پراکنده در تمامی مناطق استان این امکانات در نظر گرفته شده است.

  ور‌ناصری اظهار کرد: حدود ۲۰ درصد مدارس در استان تهران دو نوبته‌ هستند که باید با برنامه‌ریزی این مسئله کاهش یابد.

  رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران ادامه داد: از علل اصلی که مدارس دو نوبته‌ همچنان وجود دارد افزایش جمعیت دانش‌آموزی و محدود بودن منابع اعتباری است که باید نسبت به تخصیص اعتبارات توجه ویژه‌ای شود.

  وی بیان کرد: به بحث مقاوم‌سازی توجه جدی شده و ۸۵ فضای آموزشی ۱۱ فضا مقاوم‌سازی شده‌اند و استاندارد‌های روز دنیا برای آن‌ها پیاده‌سازی می‌شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.