• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » نجات سرنشینان ۳۰ خودرو از سیلاب مازندران
  کد خبر : 1905019

  نجات سرنشینان ۳۰ خودرو از سیلاب مازندران

  انتقال سیل‌زدگان به مناطق امن و نجات سرنشینان ۳۰ خودرو از سیلاب، اقدامات امروز بسیجیان سپاه رامسر در مقابله با بحران شدید سیلاب در این شهرستان غربی مازندران بوده است. فرمانده سپاه رامسر گفت: به کمک نیروهای امدادی بسیج و سپاه حدود ۳۰ دستگاه خودرو از سیلاب بیرون کشیده شدند. سرهنگ جعفری فرمانده سپاه رامسر…

  انتقال سیل‌زدگان به مناطق امن و نجات سرنشینان ۳۰ خودرو از سیلاب، اقدامات امروز بسیجیان سپاه رامسر در مقابله با بحران شدید سیلاب در این شهرستان غربی مازندران بوده است.

  ۱۸
  فرمانده سپاه رامسر گفت: به کمک نیروهای امدادی بسیج و سپاه حدود ۳۰ دستگاه خودرو از سیلاب بیرون کشیده شدند.
  سرهنگ جعفری فرمانده سپاه رامسر افزود: از آغاز بارش سیل آسای باران در رامسر ۶ گروه ۵۰ نفره از بسیجیان برای امدادرسانی و کاهش آسیب‌ها و خسارت سیل در مناطق حادثه خیر حاضر شدند.
  فرمانده سپاه رامسر با بیان اینکه نیروهای سپاه به همراه نیروهای امدادی از شهرداری، راهداری، فرماندهی انتظامی در حال کمک رسانی به مسافران هستند, گفت به کمک نیروهای امدادی بسیج و سپاه حدود ۳۰ دستگاه خودرو از سیلاب بیرون کشیده شدند.
  سپاه رامسرسیل زدگان را به مناطق امن انتقال داد
  با شروع باران شدیددر غرب مازندران و تهدید سیل به شهروندان رامسری سپاه و بسیج این شهرستان با آمادگی کامل نیروها به موقع وارد عمل شده و با انتقال بیش از ۱۵۰ شهروند به مناطق امن جان ۳۵ نفر را از خطر مرگ نجات دادند.
  از ساعات اولیه صبح با توجه به بارندگی شدید و سیلاب در رامسر نیروهای سپاه و گردان های بیت المقدس شهرستان در محورهای اضطراری حضور پیدا کردند و به مردم و شهروندان کمک رسانی داشتند.
  نیروهای سپاه به همراه نیروهای امدادی از شهرداری، راهداری، نیروی انتظامی و بسیج تعداد بیش از ۱۵۰ نفر از مسافران و شهروندان را به مناطق امن منتقل و بیش از ۳۵ نفر از خطر مرگ نیز نجات دادند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.