• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » پریسا مقتدی مدیر تالار هنر شد
  کد خبر : 1904983

  پریسا مقتدی مدیر تالار هنر شد

    به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، در متن این حکم آمده است: سرکار خانم پریسا مقتدی با سلام تئاتر کودک و نوجوان به واسطه مخاطبان اصلی اش، یکی از مهمترین حوزه های هنر تئاتر محسوب می شود که نیازمند دقت و درایت بسیار در نیازسنجی مخاطب، تولید و انتخاب آثار…

  ۱۱۲

   

  به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، در متن این حکم آمده است:

  سرکار خانم پریسا مقتدی

  با سلام

  تئاتر کودک و نوجوان به واسطه مخاطبان اصلی اش، یکی از مهمترین حوزه های هنر تئاتر محسوب می شود که نیازمند دقت و درایت بسیار در نیازسنجی مخاطب، تولید و انتخاب آثار متناسب با این گروه سنی و ایجاد فضا و شرایط مطلوب برای عرضه و بهره برداری از این آثار برای گروه سنی هدف است.

  در این راستا بی گمان بهره گیری از تجارب ارزنده صاحبنظران، هنرمندان، پژوهشگران و پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان می تواند دروازه های امید را به روزهای نورانی تر و پویا تر این هنر ارزشمند بگشاید.

  تالار هنر به عنوان تخصصی ترین مکان اجرای نمایش های ویژه کودکان و نوجوانان در جریان تولید، اجرا و اثرگذاری این گونه از نمایش جایگاهی مهم و ویژه یافته که مدیریت این مکان هنری را بیش از پیش حساس تر ساخته است.

  به موجب این حکم و نظر به تجربیات ارزشمند سرکار عالی، به عنوان «مدیر تالار هنر» منصوب می شوید.

  امید که با اتکا به لطف پروردگار و بهره گیری از توان و تجربه اهالی شایسته هنر نمایش این مرز و بوم در این مسئولیت خطیر پیروز و سربلند باشید.

  مهدی شفیعی

  مدیر کل هنرهای نمایشی

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.