• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » تماشاخانه ایرانشهر میزبان معاون رئیس جمهور شد
  کد خبر : 1904845

  تماشاخانه ایرانشهر میزبان معاون رئیس جمهور شد

    به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، زنگ افتتاح نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی توسط شهین‌دخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور نواخته شد. آقاخانی پیش از اجرای نمایش ضمن ابراز خرسندی از مجموعه اقدامات حمایتی تماشاخانه ایرانشهر به ویژه حذف…

  ۹۱

   

  به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، زنگ افتتاح نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی توسط شهین‌دخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور نواخته شد.

  آقاخانی پیش از اجرای نمایش ضمن ابراز خرسندی از مجموعه اقدامات حمایتی تماشاخانه ایرانشهر به ویژه حذف حق‌السهم ۲۰ درصدی تماشاخانه از فروش اجراهای نمایشی، اظهار کرد: امیدوارم همه مدیران تئاتری به این باور برسند.

  این نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در ادامه با اشاره به حضور معاون رئیس جمهور برای نواختن زنگ افتتاح نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند»، یادآور شد: این برای اولین بار است که مقامی بلندمرتبه از دولت در کنار ما خانواده تئاتری حضور پیدا می‌کند تا زنگ افتتاح یک نمایش را به صدا درآورد.

  بعد از این سخنان، شهین‌دخت ملاوردی روی صحنه سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر حضور پیدا کرد و گفت: وقتی برای حضور در آیین افتتاح این نمایش دعوت شدم، نام این اثر برایم جالب بود.

  معاون رئیس جمهور تأکید کرد: هدف اصلی من برای حضور در این مراسم، ارج نهادن به هنر و هنرمندان است. امیدوارم از ظرفیت موجود هنری و تئاتر بهره‌برداری مناسب شود.

  ملاوردی افزود: آرزو می‌کنم شعار دولت فرهنگی و نه فرهنگ دولتی، تا پایان دولت یازدهم جامه عمل بپوشد.

  بعد از این سخنان معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور زنگ افتتاح اجرای عمومی نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» را نواخت.

  این اثر نمایشی با بازی بهاره رهنما، نگار فروزنده و ایوب آقاخانی ساعت ۲۰:۳۰ در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.