• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » دولت ۳۰ هزار میلیارد تومان به صندوق های بازنشستگی کمک کرد
  کد خبر : 1904771

  دولت ۳۰ هزار میلیارد تومان به صندوق های بازنشستگی کمک کرد

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از کمک ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت به صندوق های بازنشستگی در سال گذشته خبر داد. محمود اسلامیان در نشست «اقتصاد کلان و تاثیر آن بر صندوق‌های بازنشستگی» با بیان اینکه هیچ کجا خارج از صندوق‌های بازنشستگی نمی‌توان علل مشکلات را بررسی و واکاوی کرد، گفت: اگر معضلاتی که امروز صندوق‌های…

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از کمک ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت به صندوق های بازنشستگی در سال گذشته خبر داد.

  ۳۸
  محمود اسلامیان در نشست «اقتصاد کلان و تاثیر آن بر صندوق‌های بازنشستگی» با بیان اینکه هیچ کجا خارج از صندوق‌های بازنشستگی نمی‌توان علل مشکلات را بررسی و واکاوی کرد، گفت: اگر معضلاتی که امروز صندوق‌های بازنشستگی با آن دست به گریبان هستند به صورت دقیق بررسی و ریشه‌یابی نشود در حل آن مشکل‌ها در آینده نیز ناتوان خواهیم بود.
  وی ادامه داد:‌ نیازمند اصلاح ساختار و وضعیت صندوق‌های بازنشستگی هستیم. زمانی نفت در اقتصاد همانند یک پدر که از فرزندش پشتیبانی می‌کرد و به کمک می‌آمد اما اکنون به مرحله‌ای رسیدیم که این پدر فوت کرده و دیگر نمی‌تواند نقطه اتکا باشد. پس با ادامه روند فعلی یا از بین می‌رویم یا می‌توانیم با تدبیر صحیح مشکلات را حل کنیم.
  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه دولت در سال گذشته حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان به صندوق‌های بازنشستگی کمک کرد اظهار کرد: ۳۰ هزار میلیارد تومان معادل کل بودجه عمرانی کشور است.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.