• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » کویت برای پایین آوردن قیمت‌ها، میگوی ایرانی وارد می‌کند
  کد خبر : 1904734

  کویت برای پایین آوردن قیمت‌ها، میگوی ایرانی وارد می‌کند

   در حالی که قیمت میگو در کویت به دلیل کاهش عرضه افزایش یافته، فروشندگان میگو در کویت می گویند با رسیدن محموله های میگو از کشورهای همسایه نظیر ایران و عربستان، بازار در روزهای آینده به توازن خواهد رسید. به گزارش ایران ویج، در حالی که قیمت میگو در کویت به دلیل کاهش عرضه افزایش…

  ۱۳۹۵۰۵۰۷۱۷۱۷۴۹۹۰۰۸۲۳۹۳۸۴

   در حالی که قیمت میگو در کویت به دلیل کاهش عرضه افزایش یافته، فروشندگان میگو در کویت می گویند با رسیدن محموله های میگو از کشورهای همسایه نظیر ایران و عربستان، بازار در روزهای آینده به توازن خواهد رسید.

  به گزارش ایران ویج، در حالی که قیمت میگو در کویت به دلیل کاهش عرضه افزایش یافته، و  یک کمپین تحریم میگو در شبکه های اجتماعی به راه افتاده است، قیمت نجومی میگو خریداران را نگران ساخته است.

  به نوشته روزنامه عرب تایمز، فروشندگان میگو در کویت می گویند با رسیدن محموله های میگو از کشورهای همسایه نظیر ایران و عربستان، بازار در روزهای آینده به توازن خواهد رسید. سلامه الوهیبی، فروشنده میگو اظهار داشت، در نتیجه واردات قیمت ها به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

  در حال حاضر یک سبد کوچک میگو در کویت ۳۸ دینار (۱۲۵ دلار) به فروش می رسد، در حالی که سبد های بزرگ میگو به ۱۰۰ دینار (۳۳۱ دلار) به فروش می رسند.

  به صورت سنتی فصل شکار میگو در کویت در ماه اوت آغاز می شود و در این ماه مصرف کنندگان شروع به خرید می کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.