• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » صندوق بازنشستگی پولدار شد
  کد خبر : 1904672

  صندوق بازنشستگی پولدار شد

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تأثیر اقتصاد کلان بر صندوق‌های بازنشستگی گفت:دولت در سال ۹۴ حدود۳۰هزار میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی داد. محمود اسلامیان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست تخصصی اقتصاد کلان و تأثیرآن برصندوق‌های بازنشستگی با بیان اینکه دولت دیگر نمی‌تواند به نفت تکیه کند گفت:اگر مشکلات و معضلات صندوق‌های بازنشستگی…

  ۲۱۳۲۳_۸۶۷
  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تأثیر اقتصاد کلان بر صندوق‌های بازنشستگی گفت:دولت در سال ۹۴ حدود۳۰هزار میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی داد.
  محمود اسلامیان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست تخصصی اقتصاد کلان و تأثیرآن برصندوق‌های بازنشستگی با بیان اینکه دولت دیگر نمی‌تواند به نفت تکیه کند گفت:اگر مشکلات و معضلات صندوق‌های بازنشستگی به صورت عالمانه و دقیق ریشه‌یابی نشود، در حل ان نیز ناتوان خواهیم بود.

  وی ادامه داد:نفت برای اقتصاد کشور مانند پدری بوده که هرگاه فرزند او دچار کمبود، سوء تدبیر و یا معضل می‌شده است، با تزریق درآمدهای خود این مشکل را برطرف می‌کرد؛ اما اکنون به این مرحله رسیده‌ایم که این پدر فوت شده و دیگر نقطه اتکایی به آن نداریم.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست اقتصاد کلان و تأثیر آن بر صندوق‌های بازنشستگی از کمک ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت به صندوق‌های بازنشستگی طی سال ۹۴ خبرداد و گفت: تداوم این روند شتابان نخواهد بود.

  وی با تاکید بر اینکه در صورت نیاز، باید اصلاح ساختار وضعیت صندوق‌ها انجام شود، افزود: نفت برای اقتصاد کشور مانند پدری بوده که هرگاه فرزند او دچار کمبود، سوء تدبیر و یا معضل می‌شده است، با تزریق درآمدهای خود این مشکل را برطرف می‌کرد؛ اما اکنون به این مرحله رسیده‌ایم که این پدر فوت شده و دیگر نقطه اتکایی به آن نداریم.

  اسلامیان با تأکید بر اینکه دولت ۳۰ هزار میلیارد تومان به صندوق‌های بازنشستگی در سال گذشته کمک کرده است، گفت: این کمک برابر با کل بودجه عمرانی کشور است که در بودجه عمرانی این عدد به راحتی قابل تزریق و نقد شونده نیست.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تأکید کرد: بعید است ادامه این روند شتابنده بر کمک دولت به صندوق‌ها بتواند در سال‌های آینده نیز همچنان تداوم یابد و باید با سیاست‌گذاری‌ صحیح به سمت توسعه و افزایش کارایی صندوق‌های بازنشستگی برویم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.