• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » پوشش بیمه عمر برای همه مردم ایران با یارانه ها
  کد خبر : 1904663

  پوشش بیمه عمر برای همه مردم ایران با یارانه ها

  مدیرعامل بیمه تعاون از طرحی خبر داد که بر اساس آن همه‌ی خانوارهای ایرانی از طریق سازو کار هدفمندی یارانه‌ها تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند. حمیدرضا کاوه در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر اظهار کرد: براساس این طرح ۲۲ میلیون خانوار تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند و اگر اجرایی شود تراز عمر ما در…

  IMG21030104
  مدیرعامل بیمه تعاون از طرحی خبر داد که بر اساس آن همه‌ی خانوارهای ایرانی از طریق سازو کار هدفمندی یارانه‌ها تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند.

  حمیدرضا کاوه در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر اظهار کرد: براساس این طرح ۲۲ میلیون خانوار تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند و اگر اجرایی شود تراز عمر ما در سطح کشورهای تراز اول دارای بیمه عمر قرار می‌گیرد.

   

  وی گفت: تهعد این بیمه‌نامه ۱۰ میلیون تومان است و دولت مبلع ۲۵۰۰ تومان ماهانه روی حساب یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی افراد واریز می‌کند و به محض اینکه فرد از سیستم دریافت یارانه خارج یا فوت شد مبلغ ۱۰ میلیون تومان از طرف شرکت بیمه در حساب وی شارژ می‌شود.

   

  به گفته کاوه این طرح پیشنهاد بیمه تعاون است که به سازمان هدف‌مندی یارانه‌ها، وزارت های اقتصاد و رفاه پیشنهاد شده و به لحاظ صدور بیمه تعاون رشد ۱۰۰۰ درصدی خواهد داشت.

   

  مدیرعامل بیمه تعاون گفت: استقبال از این طرح  به قدری بوده که ممکن است  خانوارهایی هم که یارانه بگیر نیستند در سایت یارانه‌ها ثبت‌نام کنند. دولت مبلغ ۲۵۰۰ تومان برای هر سرپرست خانوار را تقبل کرده‌است و این امر رضایت‌مندی مردم را به دنبال خواهد داشت.

   

  کاوه در ادامه با بیان اینکه در تمام دنیا ۴۰ درصد بیمه‌ها تعاونی هستند اظهار کرد: بیمه تعاون اولین تعاونی سهامی عام در کشور است و در تمام شهرها شعب خود را به طور فعال گسترش داده است. در حال حاضر پنج کشور منطقه را به عنوان بازار هدف رصد کرده‌ایم و خدمات خود را به این کشور صادر کرده‌ایم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.