• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » پرداخت وام های نجومی به کارمندان بانک ها زیر ذره بین مجلس
  کد خبر : 1904650

  پرداخت وام های نجومی به کارمندان بانک ها زیر ذره بین مجلس

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه منابع قرض الحسنه در کشور محدود است،گفت: پرداخت وام های نجومی به کارمندان بانک‌ها زیر ذره بین مجلس قرار دارد. محمود شکری، نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با تاکید بر ضرورت پایبندی بانک ها به قانون در تسهیلات دهی، گفت: پرداخت وام های نجومی به کارمندان بانک‌ها زیر…

  ۱۷۳۱۲۳۲۵
  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه منابع قرض الحسنه در کشور محدود است،گفت: پرداخت وام های نجومی به کارمندان بانک‌ها زیر ذره بین مجلس قرار دارد.
  محمود شکری، نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با تاکید بر ضرورت پایبندی بانک ها به قانون در تسهیلات دهی، گفت: پرداخت وام های نجومی به کارمندان بانک‌ها زیر ذره بین مجلس قرار دارد.

  وی با بیان اینکه منابع قرض الحسنه در کشور محدود است، افزود: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به کارمندان بانک با هیچ منطقی سازگار نیست.

  شکری با تاکید بر اینکه تعیین سقف پرداخت وام به کارمندان بانک ها کاری مناسب بوده است،گفت:تعیین سقف ۲۵۰ میلیون تومانی وام برای کارمندان دولت مصداق پرداختی های نجومی است و باید برای جلوگیری از هدر رفت منابع قرض الحسنه با پرداخت آن مقابله کرد.

  شکری با بیان اینکه منابع قرض الحسنه باید با دقت بیشتری در جامعه توزیع شود، تصریح کرد: در حالی که بسیاری از جوانان برای دریافت وام ازدواج در صف های طولانی و با مشقت های بسیار منتظر هستند برخی کارمندان بانک ها بدون هیچ دغدغه ای وام های کلان دریافت می کنند که این تعارض آشکار در پرداختی ها را نشان می دهد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم،با تاکید بر اینکه باید نظارت بیشتری بر نحوه مصرف منابع قرض الحسنه اعمال شود، افزود: باید بدانیم منابع قرض الحسنه محدود کشور در چه مسیری هزینه می شود.

  وی ادامه داد: مجلس نسبت به پرداختی های نجومی اعم از حقوق و وام های کلان حساس بوده و دیگر اجازه دست درازی به بیت المال را نخواهد داد.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: منابع قرض الحسنه بانک ها باید در مسیر تعریف شده هزینه شود که مجلس در این هدایت این منابع به مسیر اصلی خود آماده همکاری با دولت است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.